busy bee + summer giveaways

a3

Už ma nepúšťajte do háemka prosím! Najskôr som si zo zliav odniesla trojicu super (ne)potrebných rozkošností a o pár dní na to aj túto mikinu (spolu s kabelkou a stojanom na tortu..ehm..). Ale keď ona to bola mikinová láska na prvý pohľad. Možno tak nevyzerá, no je z takého hrubšieho a pevného akobyneoprénu materiálu, má trošku zvláštny strih a drží svoj tvar v každom počasí. Pripadám si v nej ako kríženec snehuliaka a zebry a náramne ma to baví. Je mi jasné, že to nie je kúsok, ktorý sa bude páčiť každému, no ja som doňho! Rovnako ako som aj do papierových tašiek Uashmama. Už tu som písala, že ma zaujali na Design week-u, a tak mi tento týždeň prišla celá papierová rodinka. Po dlhočiznom rozhodovaní padla voľba na neprehliadnuteľný žltý kúsok a ja som viac než spokojná. Púta pohľady okoloidúcich a perfektne pasuje (nielen) k čierno-bielym kombináciám. Čo vy na to?

a5a2a4 a

top-H&M / jeans-Romwe / paper bagUashmama / shoes-Forever21

Ako sa vám páči papierová taška? A čo mikina? Pristane im to spolu?

Možno ste si už všimli, že na fejsbúku dnes začala súťaž o letné súpravy, no aby toho súťaženia nebolo málo, mám tu pre vás ešte jednu skvelú giveaway! Tentokrát hráme o poukážku na 120 doláčov od SheIn. A za to si môžete kúpiť veľa skvelý kúskov. Mojich obľúbencov môžete vidieť na fotke nižšie, no garantujem vám, že si tam vyberie úplne každý :)

Všetko čo pre to musíte urobiť je verejne zdieľať (na vašom Facebooku alebo blogu) jeden z nasledujúcich linkov: 1. šaty / 2. topy / 3.sukne&šaty / 4.novinky, lajkovať moju stránku a do komentára mi spolu s vašim e-mailom skopírovať link príspevku, v ktorom ste zdieľali jednu z vyššie spomenutých súťažných stránok. Kapišto? 9.7. vyžrebujem víťaza, tak dovtedy veľa šťastia!

shein

P.s: UŽ ZAJTRA budem spolu s ďalšími blogerkami ROZPREDÁVAŤ SVOJ ŠATNÍK, tak dúfam, že si prídete pokecať a vybrať nejaký pekný kúsok!

fotil môj milý na Olympus PEN

                

Advertisement

56 thoughts on “busy bee + summer giveaways

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s