wakeboarding with Aussie

a3

Minulý týždeň ma spolu s ďalšími blogerkami a novinárkami zavolala značka Aussie na Zlaté piesky. V pozvánke stálo, že si nesmieme zabudnúť plavky, a tak som si ich aj napriek zamračenému počasiu hodila do tašky a vyrazila na Wakelake. Slnkom zaliata pláž bola síce iba na fotostene, no aj tak sme si predstavenie noviniek náramne užili. V rámci eventu prebehlo aj vyhlásenie výsledkov blogerskej výzvy, v ktorej som so svojím návodom na jednoduchý letný účes skončila na skvelom druhom mieste. Whohoo. A viete čo je na tom najlepšie? Že za odmenu mi ušije Lenka Sršňová plavky a sukňu na mieru! Už teraz sa teším ako budem hrdo nosiť jej Colorcode kúsky. No to ešte zďaleka nebolo všetko. Po oficiálnej časti nás čakalo skvelé občerstvenie a potom sme mali možnosť vyskúšať si wakeboarding. Všetci odmietavo krútili hlavami, vyhovárali sa na zimu, no ja s Ivankou sme sa nakoniec hecli a išli do toho. Vyfasovali sme neoprény, prilby, fešného inštruktora a zábava mohla začať :) Pádov bolo toľko, že som ich radšej ani nerátala (ono to vôbec nie je také ľahké ako to vyzerá!!), no nevzdávali sme sa, užívali si to a nakoniec sme obidve prešli skoro celú trať. Uf. Ale to až keď sme wakeboard vymenili za lyže (na nich to ide naozaj jednoduchšie). No poviem vám, že som po tých dvoch hodinách bola zmorená ako už dávno nie a keby ste videli tú svalovicu, ktorá sa o pár dní dostavila, určite by ste sa na mne smiali. Veď som si skoro nevedela obliecť nohavice či otvoriť chladničku. Ale bol to super zážitok a všetkým to vrelo odporúčam. Naozaj.

aa4a2

REE_1539a

a5a9a7a8

a11 a10fotil Reefe

Používate produkty od Aussie? A tiež ste už niekedy skúšali wakeboarding? Ako vám to išlo?

P.s: Už tento piatok a sobotu budem spolu s ďalšími blogerkami ROZPREDÁVAŤ SVOJ ŠATNÍK, tak dúfam, že si prídete pokecať a vybrať nejaký pekný kúsok :)

                  

Advertisement

4 thoughts on “wakeboarding with Aussie

  1. Tak to musela být zase super akce, taky bych do toho i přes zimu šla, vyzkoušet se má všechno :) Aussie mám moc ráda, zkoušela jsem šampon a kondicionér z řady Miracle Moist, pak slavný 3 minute miracle a taky nové laky na vlasy a tužidla. Jsem zvědavá na ty nové suché šampony :)

    Like

  2. Ja byla jednou na Slovensku na vodnich lyzich takhle na jezere.. Skoncila jsem vic pod vodou nez nad vodou a na konci me silene bolely ruce :D a jinak s produkty aussie zatim nemam zkusenost, davam prednost spise syoss :)

    ClaudiasNewLife

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s