Parndorf photoshoot

1

Koncom mája sme sa s ostatnými finalistami súťaže Bloger roka vybrali do Designer Outletu v Parndorfe. Našou úlohou bolo nájsť a skombinovať 2 rôzne outfity. Po podobnom minuloročnom výlete som už vedela ako to chodí, a tak som v obchodoch zbytočne nestrácala čas skúšaním, no brala som všetko čo sa mi páčilo. Síce som priebežne zabudla aké veci som si vybrala, no myslím, že finálne outfity sa mi nakoniec podarilo poskladať bez väčších problémov. Ale to už posúďte sami!

Prvý je taký úplne môj – farebný, veselý, fresh. Do toho červeného kabáta som sa totiž zamilovala na prvý pohľad a veľmi sa mi páči ako vyzerá s pruhovanými košeľovými šatami, ktoré som previazala žltou stuhou. Potom som pridala už iba malú Furla kabelku (ktorú mali hádam vo všetkých farbách dúhy), sandále, okuliare a mohla som vyraziť.
9

dress-Tommy Hilfiger / coat- Trussardi Jeans / bag-Furla / shoes-Mango / sunglasses-Fossil

2

Druhá kombinácia je na elegantnejšiu nôtu. K ľahkým krémovým šatám som si obliekla drsňácku koženú bundu (ktorá mohla byť o číslo menšia), pridala rozkošné Melissy a kabelku od Karla, štýlové okuliare a voilá! Outfit na večerné potulky mestom bol na svete. Zábery s nakupovania, ktoré sme si s Ivankou naozaj užili nájdete na konci a pre zopár backstage fotiek klikajte tu.8 3

dress-Tommy Hilfiger / jacket-Mango / bag, heels-Karl Lagerfeld / sunglasses-Furla

7

Ako sa vám páčime všetky tri?

564

REE_6751

fotil Reefe

Tak čo hovoríte na moje kombinácie? Páčia sa vám? Ktorý outfit vás viac zaujal? Zvyknete chodiť do Parndorfu aj vy? Čo ste tam naposledy ulovili?

P.s: Už tento piatok a sobotu budem spolu s ďalšími blogerkami ROZPREDÁVAŤ SVOJ ŠATNÍK, tak dúfam, že si prídete pokecať a vybrať nejaký pekný kúsok :)

                  

Advertisement

4 thoughts on “Parndorf photoshoot

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s