COOPERATION

Feel free to contact me concerning any form of cooperation. I’d be happy to discuss the details with you. Just drop me a quick message: fresshion@gmail.com

Ponuky, otázky, návrhy spolupráce či akékoľvek iné správy smerujte na fresshion@gmail.com

PHOTO&VIDEO PRODUCTION

Najväčšiu a podľa mňa aj najdôležitejšiu časť tohto blogu tvoria fotky. Tie, na ktorých som ja má najčastejšie na svedomí môj milý. Bez neho a bez jeho fotiek by som nemala veľmi o čom blogovať. Postupne sa z jeho otráveného ´to už zase? veď včera sme fotili…´ stalo nadšené ´poď, ideme niečo odfotiť!´. Chytilo ho to a obidvaja máme chuť neustále sa zlepšovať, vymýšľať nové veci a posúvať sa ďalej.

Možno ste si už všimli, že ja mám na starosti ostatné zábery. Tie na ktorých nestojím pred objektívom. Zo všetkého najviac ma fascinuje jedlo a jeho vizuálna stránka. Chcem aby na každej fotke vyzeralo chutne, sviežo, sladko, jednoducho na zjedenie. Tak aby sa vám zbehli sliny a mali ste chuť pripraviť si ho v tom momente aj doma. Rada sa hrám s foodstylingom, skúšam, kombinujem, cvakám ostošesť a nenormálne ma to baví. Okrem koláčikov a ďalších dobrôt s obľubou fotím aj iné rozkošnosti, súmerne poukladané predmety (#flatlay je moja srdcovka), pekné interiéry, cestovateľské momentky…

V posledných mesiacoch sme obidvaja spojili svoje sily a začali natáčať videá! Zo všetkého najviac nás bavia videorecepty a módne videá, no už teraz máme hlavy plné nápadov a možno z toho vznikne aj nejaký kratučký film, nechajte sa prekvapiť.

Ak sa vám naša práca páči a chceli by ste aby sme sa podieľali na tvorbe nejakých super projektov aj s vami, budeme sa veľmi tešiť, keď nás oslovíte. Sme otvorení akejkoľvek forme spolupráce a veľmi radi vám pomôžeme nafotiť či natočiť čo potrebujete. Do každého nápadu dávame maximum a chceme aby bol výsledok podľa našich aj vašich predstáv!

Tešíme sa na vaše správy na: fresshion@gmail.com

Advertisement

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s