summer vibes | #aussiestyleshaker

1

Konečne začína to pravé letné počasie a ja si môžem naplno užívať slnko, teplo, ľahké šaty a holé nohy. (Tie moje momentálne žiaria belobou, no verím dúfam, že opálenie na seba nenechá dlho čakať.) Včera večer sme zahájili sezónu posedení pri Dunaji a ja som sa v týchto pruhovaných šatách s červenými doplnkami cítila tak trošku ako námorník. Mať jachtu, chytám sa kormidla! Zatiaľ mi jej absenciu úplne nahrádza výhľad na neúnavný tok rieky (aj vás fascinuje ako rýchlo prúdi tá obrovská masa vody?). Teším sa na všetky tie príjemne teplé letné večery, jazdy na bájsikli, pikniky, jahody, melóny, grilovačky, výlety, posedenia pri víne, prechádzky, prečítané knihy (leto je pre mňa vrcholným čitateľským obdobím!) či vône opaľovacích krémov a naplávané kilometre. Toto leto bude super!

2

dressRomwe / jacket, shoes-second-hand /  bag-Jej.sk / headband-H&M

A super je aj tento účes. Na leto ako stvorený! Vďaka tomu, že je rýchly a celkom jednoduchý (nevyzerá, však?), spĺňa všetky kritéria mojej neschopnosti vlasovej úpravy. Po všetkých tých rozpustených vlasoch, drdoloch a copoch je to naozaj osviežujúca zmena. Ani neviem prečo, no pripadám si v ňom tak nejak romanticky ako z dávnych čias (volajte na Jana Eyrová, prosím!). A keďže chcem aby ste tento pocit zažili aj vy, prinášam vám môj prvý pokus o návod ako na to. Potrebujete k tomu iba čelenku a trošku tužidla s lakom na vlasy, nech vám to pekne drží celý deň. Ja používam tužidlo od Aussie. Konkrétne Miracle Styling Mousse Curl Define+Shine a lak z rovnakej rady. Obidva produkty okrem toho, že robia to čo majú a udržia môj účes od rána do večera aj krásne voňajú (nemyslela som si, že to niekedy poviem o laku na vlasy, a predsa!). Tak snáď je z nasledujúcich fotiek jasné ako na to. Tužidlo, čelenka, zastrčiť za ňu všetky vlasy, trochu laku, tramtadadááá – hotovo!

ss2

Ako sa vám páči môj námornícky outfit? A čo hovoríte na účes? Vyskúšate/nosíte ho aj vy?

P.s: Ak máte nejaký tip čo ďalšie by sa dalo urobiť s mojimi vlasmi, sem s ním!

Majte krásny víkend!

Fotil môj milý na #môjolympus .

                

Advertisement

3 thoughts on “summer vibes | #aussiestyleshaker

  1. Krásný outfit! A ten účes ti taky sluší, určitě ho vyzkouším..;)! Taky se strašně moc těším na léto, až přečtu všechny knihy, na které jsem neměla přes rok čas:)) Jo a chci se tě zeptat co studuješ za školu? :–) Už jsem se ptala v minulém článku o bakaláři, ale neodpověděla si, tak se ptám teď..Díky..B.

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s