3 outfit ideas

DSC_0201 - kópia

boyfriend jeansChicnova / blazer- VJ / topOasap / shoes-NY

Ahojte! Posledné dni je môj fotograf celkom zaneprázdnený, a tak vám prinášam aspoň takýto rýchly prehľad mojich outfitov.  Veľmi som si obľúbila roztrhané džínsy, kombináciu žltej a modrej, červenú kabelku, prepletané balerínky, ktoré som si doniesla z poslednej návštevy Paríža a prúžky, ktoré nosím skoro denne.  Baví ma kombinovať rebelské džínsy so sakom a oxfordkami (tá kombinácia bola variáciou na tento outfit, pamätáte?), ako aj s ledabolo zastrčeným tričkom, perlami a červeným rúžom (v tomto kombe som vítala máj).  V jeden pekný slnečný deň som si už na chvíľu vyšla aj bez siloniek. Len v námorníckych šatách s ľahkým trenčkotom. A viete na čo som práve prišla?  Že veľmi podobne som bola oblečená aj skoro 3 roky dozadu. Aha tu! Je super, že ma obľúbené kúsky bavia aj po toľkých rokoch, nemyslíte? A ako to máte s obľúbencami vy?

DSC_0174

 dress, trenchcoat-second-hand / bagJej.sk

DSC_0211 - kópia

jeans-Abercrombie&Fitch / T-shirt-F&F / shoes- Forever21 / pearl necklace- Lindex

Ako sa vám páčia tieto kombinácie? Ktorá z nich vás najviac zaujala? A čo vlastne hovoríte na takýto typ článku? Môže byť?

P.s: Mojim každodenným kamošom je momentálne šikovný Olympus PEN E-PL7, s ktorým som už natočila aj  niekoľko vlogov, no stále sa neviem odhodlať a publikovať ich :D Raz to možno príde, držte mi palce!

P.p.s: Už iba do utorka môžte vyhrať balíček super-truper záležitostí (sú v ňom aj makronkové ponožky, sada pečiatok a ďalšie super vychytávky)!

                

Advertisement

6 thoughts on “3 outfit ideas

  1. Mne se asi nejvice libi ta prvni kombinace :) zluta a prouzky jsou dohromady uzasny, akorat mam pocit, ze me zluta neslusi – na obleceni.. ale aspon mam zlute boty :)

    Like

  2. Ahoj, prosím ta kde chodíš na tie super kúsky. Čo som bola v secondhande tak nikde také pekné veci nemali. Prezraď kde chodíš nakupovať =)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s