ripped jeans…

 Ja a roztrhané džínsy? Že vám tieto dve veci vôbec nejdú k sebe? Ani mne nešli…a aha ho! Pravdou je, že som nad dotrhanými džínsami vždy ohŕňala nos a hovorila si, že niečo také určite nebudem nosiť. No postupom času som narazila na blogerky, ktoré ich nejakým zázrakom skombinovali tak, že to vyzeralo dosť dobre a ja som začala byť čoraz viac zvedavá ako by podobné nohavice vyzerali na mne. Nedalo mi to, a tak som začala hľadať tie pravé, nakoniec vyhrali tieto, objednala som si ich a nedočkavo čakala. Keď mi mamina priniesla balíček, smiala sa čo za nohavice ako na maľovanie som si to kúpila. :) V podstate sa nikomu okrem mňa veľmi nepáčili. No a čo! Aj tak som v nich prežila celý víkend a dnes som si ich obliekla znova. S voľnejším tričkom, pruhovaným sakom a žltou kabelkou. Zobrali sme bájsikle, vybrali sa do mesta, dostala som kvety, zapózovala pred tým najkrajším kvetinárstvom, kúpili sme si prvý tohtoročný melón (a hneď ho aj pokrstili Baltazár…o tom ako sa nám v strede križovatky roztrhla taška a chudák Baltazár vyviazol s menšími pomliaždeninami vám nebudem hovoriť, pretože sa ešte stále smejem) a bolo nám jednoducho fajn. Viac takýchto dní si prosím!
 
 džínsyChicnova / sako-VJ-style / tričko(Gap)-second-hand / balerínky, kabelka-H&M
Čo vy a roztrhané džínsy? Nosíte/obľubujete/zatracujete? Ako sa vám páči tento outfit? 
P.S: Tá veľká diera na kolene tam pôvodne nebola…ale raz som si čupla a tramtadadáá!
Advertisement

17 thoughts on “ripped jeans…

 1. Pravdupovediac, tá diera na kolene sa mi tam páči najviac, tie ostatné sú až príliš pravidelné na mňa :) vieš, že 4 kocky a priamo nad sebou, úplne by stačili len 2, ale inak pekné :)

  Like

 2. Reb, ty by si si na seba mohla dať aj vrece od zemiakov a aj tak by si to vedela nakombinovať tak, aby to vyzeralo sviežo a elegantne :))

  Like

 3. Práveže diera na kolene im dodáva ten správny šmrnc :) parádne sú, ja som takéto nohavice tiež dlho nemusela a dnes ich skoro nevyzlečiem :D a tá kabelka je len čerešnička, výborné :)

  Like

 4. Reb, zmínila jsem se o tvém blogu na svém blogu, protože se mi tady vážně líbí, tak snad nevadí, že jsem použila tvoji fotku :)

  Like

 5. Krásna. Tebe fakt pristane všetko. Ja mám jedny poriadne roztrhané nohavice. Vlastnoručná výroba, ale čím ďalej sa trhajú viac a vyzerám ako keby ma pes naháňal a nestihla som ujsť :D Nevadí. Ešte pár krát ich ponosím a budú z nich kraťase. Recyklácia ako má byť.
  Inak skúšala som si ohrnúť nohavice ako to robíš ty, ale ja som vyzerala divne :/

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s