bye bye 2014!

Tiež máte pocit, že ten čas beží neuveriteľne rýchlo? Veď to vôbec nie je tak dávno čo som rekapitulovala rok 2013 a teraz sa už lúčim s ďalším. Musím povedať, že rok 2014 bol suma sumárum veľmi príjemný. Veľa som sa smiala, cestovala, bicyklovala, piekla, zdokonaľovala sa vo fotení a foodstylingu, pracovala, blogovala, ľúbila, rozprávala, skúšala nové recepty, jedla delikatesy od výmyslu sveta, študovala, čítala, instagramovala, prechádzala sa, začala písať o varení a kozmetike, zamilovala si midi-sukne, perlový náhrdelník, obrie šály a avokádo, nechala si narásť vlasy (ktoré mám momentálne potrebu si nechať ostrihať-mám ísť do toho?), kúpila si prvé ´montérky´a roztrhané džínsy, varila so Zdeněčkom a nórskym šéfkuchárom, bola dvakrát v Paríži, fotila na Fashion Live a vďaka blogu sa zúčastňovala skvelých (nielen) módnych akcií. Zostáva už len dúfať, že dvetisíc pätnástka bude ešte triliónkrát lepšia alebo aspoň rovnako dobrá ako tento rok! Držme si palce!

JANUÁR1jan

FEBRUÁR
2febMAREC
3marAPRÍL
4aprMÁJ
5majJÚN
6junJÚL
7julAUGUST
8augSEPTEMBER
9oktOKTÓBER
9sep NOVEMBER11nov DECEMBER12dec

Čo hovoríte na celoročný prierez mojími outfitmi?

Ktoré ročné obdobie/mesiac sa vám v mojom podaní najviac páči?

A aký bol váš rok 2014?

               

Advertisement

14 thoughts on “bye bye 2014!

  1. Všude ti to moc sluší, outfitové články mám u tebe nejraději, i když to není úplně fér, protože všechno máš dokonale popsané, nafocené… Ale tvé krásné kombinace, které ti navíc lichotí a tolik sluší, to se prostě jen tak nevidí!
    Pro mě jsi nejlepší, nejkrásnější a nejmilejší blogerkou, přeji hodně štěstí i do dalších blogerských let a i ve tvém osobním životě ať vše vychází podle tvých přání a snů :)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s