5th anniversary!!

7

Ahojte! Viete aký bol včera deň? No predsa špeciálny narodeninový! Tak sa pekne usaďte a nalaďte na oslavnú nôtu, párty práve začína! Pretože….

Môj blog má už 5 rokov!

Zdá sa mi to celkom neuveriteľné, že už päť rokov tu s vami zdieľam všetko čo ma baví. Či už je to móda a moje každodenné outfity, čo-to z kozmetiky, alebo po novom aj útržky spoza kuchynskej linky.

Veď 5 rokov je skoro štvrtina celého môjho života a blog je v tomto veku už regulárny predškolák.

A tak si pri tejto príležitosti konečne zaslúžil aj dlho plánovanú vlastnú doménu a nový dizajn. Dalo mi to zabrať, stálo to pár zimných večerov a nervov, ale podarilo sa! Hurááá! Ako sa vám to tu teraz páči?

2 4 35 6

A konečne vám môžem pri tejto príležitosti ukázať aj tieto farebné fotky! Sú z jednej letnej párty, na ktorú som pripravovala môj prvý candy bar. Bolo to úplne skvelé! Nechýbali ružové makronky, konfety, veľké lízanky, farebné cukríky, zmrzlinové kapkejky, karamelový popcorn a dokonca si každý mohol podľa seba ozdobiť svoj vlastný kapkejk. Super, však? Vtedy sa oslavovalo niečo iné, no teraz sa môžme aspoň na chvíľu tváriť, že to všetko je na oslavu blogového jubilea, že áno?

No nesmiem zabudnúť na to, že môj blog by určite nebol tam kde je keby ste tu neboli VY! Tí najlepší čitatelia!  Všetky vaše komentáre, správy a e-maily plné podpory ma neuveriteľne tešia a motivujú pokračovať v tom čo ma baví. Veľmi sa teším, že aj vám sa to páči a dúfam, že to tak bude aj naďalej.

No ak by ste mali nejaké návrhy, pripomienky, nápady či komentáre k tomu čo sa vám páči, prípadne nepáči, sem s nimi! Rada sa dozviem čo nové by ste chceli na tomto blogu vidieť alebo čo by ste možno trošku pozmenili. Tak neváhajte a všetko mi to napíšte do komentára.

1 8

9 10

párty pod taktovkou Veryberry / výzdoba-najšikovnejšia Zuzka / lízatká&cukríky- Le sucré sweet manufacture / popcorn-Peťka z red velvet cooking / zmrzlinky & kapkejky & makronky odo mňa

Ešte raz vám všetkým ďakujem za úžasnú podporu! Ste najsuper!

Snáď tu spolu budeme ešte nejaký ten rok :) Majte pekný víkend!

               

Advertisement

2 thoughts on “5th anniversary!!

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s