bye bye 2013!!

Tak a už je to tu znova. Rekapitulujem ďalší rok. Tak ako som urobila bodku za rokmi  2010, 2011 a 2012 (sranda čítať si to takto spätne…), teraz už štvrtý krát sumarizujem. Rok 2013 bol podľa mňa z tých lepších. Zadovážila som si zrkadlovku (a teraz ku koncu roka aj nový objektív). Začala som nosiť košele, hlavne tie srdiečkové. Konečne som si vytvorila kvetovanú čelenku. Našla som si tú najlepšiu prácu. Preskúmala neznáme bratislavské kúty. Začala som kapkejkovať o 106. Zúčastnila sa tých najlepších a najchutnejších food festivalov. Naučila som sa variť veľa nových dobrôt. Čo to  som pocestovala. Najazdila som ďalších pár stoviek kilometrov so svojím veteránskym fiatíkom. Veľa sa bájsiklovala a tiež vyhrala ten najružovejší cruiser. Kúpila som si prvé flatforms. Napísala som asi 98 strán seminárok. Zvládla veľa skúšok. Začala nosiť tmavé rúže. Objavila som tie najkrajšie dvere a kvetinárstvo. Na deň detí som si odstrihla ofinu a neskôr som sa nechala ostrihať celá. V decembri som si znovu obľúbila baretky a hlavne som sa celý rok veľa bavila, smiala, ľúbila a užívala si život. Jasné, že to nebolo úplne vždy najružovejšie, ale som optimista. Buďte tiež a užívajte si!

 január

 február

 marec

apríl

máj

jún

júl

august

september

október

november

december

Aký rok ste mali Vy? A ktorý mesiac v mojom podaní sa Vám najviac páči?
Užite si Silvester!
Advertisement

8 thoughts on “bye bye 2013!!

  1. Rebka, musím povedať, že ťa hodnú dobu sledujem a ani ja by som si nevedela vybrať mesiac, pretože v každom máš na sebe niečo, v čom si okúzľujúca :)

    Like

  2. A plus tento rok si ma priviedla aj k blogovaniu :) Pozerala som si teraz všetky tvoje zhrnutia. Máš to pekne spravené a za tie roky si toho dosť urobila. :) Najviac sa mi páči tá januárová fotka vonku v tom šedom kabátiku :)

    Like

  3. Pingback: bye bye 2014! | fresshion

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s