LET´S CELEBRATE…

 Práve som vystrelila imaginárne konfety na Vás všetkých. Rýchlo na seba hoďte hocičo flitrované, chopte sa prskaviek, nasaďte si tie najkrajšie oslavné klobúčiky a ideme na to. Ste ready? Tri-štýýýýý-ri párty začína! 
Môj blog má dnes narodeniny!

A to sa predsa musí osláviť. Sú to totiž už presne 4 roky čo som na tento blog napísala úplne prvý článok! Odvtedy ich postupne pribudlo ďalších 650 a našli si skoro 800 čitateľov. Na začiatku sa mi o takýchto číslach ani len nesnívalo a za to si každý jeden z Vás zaslúži minimálne ten sobíkový kapkejk. To len aby ste vedeli, že ste skvelí všetci do jedného! Bez Vás by to totiž vôbec nebolo ono a práve vďaka Vám ma to všetko okolo blogu baví stále viac a viac. Teraz už iba dúfam, že aj Vás to baví a ešte aspoň nejakú tú chvíľu baviť bude. 
 top-Asos / vlajočky, kapkejky-DIY

A ak náhodou máte akúkoľvek pripomienku/návrh/nápad či želanie čo také by ste chceli vidieť/zmeniť na tomto blogu, budem rada ak mi to všetko napíšete! Ak aj nie, tak sa aspoň chopte čaše a ´na zdravie´!!
Advertisement

10 thoughts on “LET´S CELEBRATE…

  1. Tie sobíky su veľmi milé :)) a 4 roky ?? wau ! to už riadne dlho. Ja som presne takto pred rokom na teba natrafila sa mi vidí. Viem že to bolo v tomto čase, lebo som sa mala učiť na skúšku z matiky a namiesto toho som objavila tvoj blog a nevedela som sa od neho odtrhnúť ! Takže .. v podstate môžem dávať za vinu tebe že som neurobila skúšku a potom som sa na školu vykašlala :D :D :D ešte že sa mám na koho vyhovoriť :)) a PS : Blog sa mi veľmi páči, len tak ďaľej …a inak, na každej fotke žiariš šťastím :)) bývaš niekedy aj vôbec smutná ??? :))

    Like

  2. Všetko najlepšie!!! Som neskutočne rada, že som v auguste narazila na tento superskvelý blog a odvtedy čítam každý jeden príspevok :) Neskutočné outfity, perfektné fotky..len tak ďalej, rada ťa budem čítať aj naďalej :)
    P.S.: nerobila si náhodou tie sobíkové kapkejky (mimochodom mňááám) podľa Bethany Mota?
    http://www.bebaty.blogspot.sk – môžeš sa prísť pozrieť :)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s