dinner date

jacket & shoesShein / jeansRomwe / top-F&F / sunglasses-Koton

To naozaj som mohla pred pár dňami vybehnúť s holými nohami a stačila mi iba tenká kožená bunda? Óoo áno. Ale o jesennom šatníku vám porozprávam inokedy, teraz tu mám outfit, v ktorom som sa vybrala s mojim milým na večeru. A to viete, že každá príležitosť vytiahnuť moje Carrie balerínky padne viac než vhod :)

Takéto rande mám najradšej. Vždy jeden z nás vyberie nejakú dobrú reštiku a urobíme si pekný večer. Tentokrát som vyberala podnik ja a chcela som vyskúšať nejaký, v ktorom sme ešte neboli. Po prečítaní zopár recenzií padla voľba na Tarpan v Petržalke.

Aj keď to vôbec nemáme ďaleko, boli sme tam prvý krát a myslím, že sme sme urobili dobre. Hneď po príchode nás privítal veľmi milý čašník (naozaj milý – nie tak otravne ako to niekedy býva) a príjemne nás prekvapilo aj jedlo. Mňa najviac oslovilo hneď predjedlo – grilovaná foie gras s karamelizovaným jablkom (tú by som mohla jesť na kilá, mňam!). Hlavné jedlo sme si vybrali z ich špeciálnej ponuky, ktorú každý týždeň obmieňajú a musím povedať, že moje tigrie krevety v chrumkavej panko kruste boli fajn, no jeho steak s dubákovou omáčkou a zelenými fazuľkami bol oveľa lepšia voľba – krásne šťavnatý a výborne dochutený! Aaaa lepší crème brûlée som už dávno nejedla (aj keď sorbety ma, naopak, vôbec nenadchli a určite si ich tam už nabudúce nedám…)

Ak to zhrniem, môžem povedať, že ak hľadáte miesto, kde pripravujú skvelé steaky, Tarpan vám jedine odporúčam! A keď tam už budete, určite si dajte aj ich foie gras a famózny crème brûlée.  Inak, na túto večeru som nám prvý krát urobila vopred rezerváciu cez Bookio.sk, vďaka ktorej sme mali 30% zľavu na celý účet. A aj keď stojí 3e, v konečnom dôsledku sme ušetrili oveľa viac, a to sa oplatí!

Poznáte/využívate Bookio tiež? Že nie? Tak to určite skúste. Ja už teraz vyberám kam sa vyberieme najbližšie :)

Ak máte nejaký super tip akú reštiku v Bratislave by sme určite mali vyskúšať, sem s ním!

A ako sa vám páčil môj čierno-biely outfit s Carrie balerínami?

                 

Advertisement

4 thoughts on “dinner date

 1. TIE TOPANKY! och a este, ze je cas obeda, lebo som z toho krasneho jedla normalne vyhladla! a aj to bookio znie fajn. idem to hned omrknut :)

  Like

 2. Tak ty baleríny jsou nádherné!! :) A celý outfit je super! Mám moc ráda jednoduché outfity doplněné zajímavými botami :) :) To krásné počasí mi moc chybí!! :-/ :)

  Like

 3. Tie balerínky sú dokonalé, nádherné…nenájdem lepšie slová :D
  Bookio využívame, je to super vec. A tip na reštauráciu? Jednoznačne arabský Sindibád v Ružovej doline (nájdeš aj na Bookio). Veľmi milá obsluha, aj keď je to maličké a zvonka to pôsobí ako bistro, majú pekný interiér a príjemnú atmosféru. A jedlo je naozaj výborné.

  NITA

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s