REB’S KITCHEN: 3 quick&healthy sandwich ideas

Ahojte! Je sobota, a to znamená nové kulinárske video (už ma odoberáte na youtube? hm?)! Tentokrát si dáme pauzu od pečenia, no ukážem vám tri jednoduché, rýchle a zároveň pomerne zdravé sendviče. Pripraviť si ich môžete na raňajky, desiatu, prípadne aj na ľahký obed či večeru. Celý postup si pozrite vo videu a dajte mi vedieť ako sa vám páči.

Prvý je bagel s cesnakovo-smotanovou nátierkou a sušenou šunkou. Pridala som k nemu čerstvý ľadový šalát, pár plátkov údeného syra a bola to dobrota!
Druhou alternatívou sú trojfarebné caprese bagetky. Na tie stačí pokvapkať na kolieska nakrájanú bagetu troškou olivového oleja, pridať nakrájané paradajky, mozzarellu a nechať pár minút zapiecť. Potom sa už len dozdobia listom čerstvej bazalky a môžme ich schrúmať. Mňam!

A do tretice avokádový toast! Ten mám najradšej s vajíčkom, ktorému sa rozteká žĺtko. Navrch trošku čerstvo namletého čierneho korenia a je to. Jednoduché, rýchle, chutné! Tak to má byť :)
krásne dubové servírovacie dosky sú od Zebramade

Čo hovoríte na tieto sendviče? Ktorý sa vám najviac páči? A aké máte najradšej vy?

Ak budete pripravovať niečo podľa mojich receptov, nezabudnite heštegovať #rebskitchen, nech vidím ako sa vám to podarilo!

                

Advertisement

2 thoughts on “REB’S KITCHEN: 3 quick&healthy sandwich ideas

  1. Ahoj Reb, videjká sú veľmi pekné a príjemné na pozeranie, rada si ich pozriem aj opakovane! :) Môžem sa ale spýtať- budeš ešte niekedy odpovedať na otázky na ask.fm??

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s