YOUTUBE CHANNEL + HAUL + GIVEAWAY

Aloha! Už dlhšie sme tu nemali novinky (nielen) zo šatníka a keďže ma začalo baviť natáčanie videí, rozhodla som sa, že vám jednotlive kúsky ukážem aj s mojim komentárom :) Trošku som sa rozrozprávala, ako to už ja zvyknem, no som zvedavá čo na video poviete vy! Uvidíte v ňom celkom dosť vecí,  počínajúc topánkami až po piknikový košík či kaktusové pero. A konečne vám môžem predstaviť aj svoj nový šikovný mobil! Je to Lenovo VIBE Shot a pred pár dňami som bola aj s ďalšími blogerkami na jeho uvedení, odkiaľ som si priniesla malý darček aj pre vás. A keďže vás je na fejsbúku už viac ako 5000, čo ma neuveriteľne teší, zaslúžite si giveaway! Všetky potrebné informácie k súťaži sa dozviete vo videu, tak odoberajte môj kanál a poďte sa zapojiť. Čas máte do 10. septembra. Tak veľa šťastia!

A ak ste ešte náhodou nevideli video kde odpovedám na 5 najčastejších otázok, tak si pozrite aj to!


Myslíte si, že majú moje youtube videá potenciál? Bavia vás? Mám v nich pokračovať? Som zvedavá na váš feedback!

Inak za chvíľku vyrážam so Zoot-om  do Prahy! Zajtra sa tam koná konferencia FASHIONTECH, ktorej program vyzerá viac než lákavo. Skúsim vám natočiť vlog, ste za? A chystá sa tam aj niekto z vás?

Majte sa krásne!

                

 

Advertisement

6 thoughts on “YOUTUBE CHANNEL + HAUL + GIVEAWAY

 1. No Reb, každý musí nejako začať :-)) Ale oceňujem Tvoju odvahu!!! Čím viac videí, tým lepšie budú, toho sa nebojím :-)

  Like

 2. me by treba co se tyce foceni zajimalo, jak to delas, ze mas tak ostre fotky? myslim to, jak je cela fotka ostra, protoze me jde na zrcadlovce nastavit ostreni treba podle tech ostricich bodu apod, a tak mam fotku ostrou jen treba veprostred/vpravo/dole apod. ale z blizka takhle na blogu je poznat, ze je treba trochu kolem rozostrena .. poradis mi, prosim, jak ziskat co nejostrejsi fotky? :)

  Like

 3. Odoberám už dlhšie a úplne zbožňujem tvoje videá, celé je to také milé :) So značkou Lenovo mám veľmi dobré skúsenosti, mám od nich notebook už asi rok a zhodou okolností som si od nich včera kúpila mobil Lenovo s70, ktorý je úplne super.

  Like

  • pardon – p 70 :D chybička se vloudila – však som žena, načo mi je vedieť číslo telefónu ? :) aj tak na otázku aký mám mobil odpoviem – čierny. Pekný deň :)

   Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s