dinner date

Zoznámte sa s mojim novým kabátom. Doma ho mám už skoro rok, no jeho čas nastal až teraz. Dozrel, dostal prezývku houmlesácky, zopár pochvál od okoloidúcich, ako aj na fotke, kde ho skoro vôbec nevidno a zžili sme sa spolu tak, že som ho celý minulý týždeň takmer nevyzliekla. Tento outfit je vlastne takou mojou aktuálnou pracovnou uniformou. Úzke džínsy, vzdušný top, spomínaný kabát a doplnky. V kombinácii s perlovým náhrdelníkom, čierno-bielymi mokasínami a bodkovanou kabelkou sa z neho stal raz dva outfit vhodný aj na večer.

Vyrazila som v ňom na fancy večeru do reštaurácie Korzo, ktorú sme si s mojim milým náramne užili. Už dávno som sa tak dobre nenajedla! Dala som si kačacie prsia s batátovo-zázvorovým pyré a mango-chilli omáčkou a básnim o nich odkedy som dojedla. Ono sa tie parádne vybalansované chute ani nedajú opísať, takže ak pôjdete okolo Hviezdoslavovho námestia a budete mať hlad, zájdite na túto dobrotu. Môj milý si pochutnal na lososovi s blanžírovanou zeleninou a domácou wasabi majonézou a tiež sa spokojne oblizoval. K tomu všetkému sme si dali výborné domáce limonády (odporúčam mangovú!) a na záver vláčnu čokoládovú tortičku. Musím povedať, že som bola týmto podnikom veľmi príjemne prekvapená a určite som tam nebola naposledy. Aj ostatné jedlá z menu vyzerajú lákavo. Ďakujeme Zomaťáci za skvelý gastro zážitok! Už letím písať recenziu aj k vám…

coatShein / T-shirt, necklace-Lindex / jeans-Romwe / shoes-F&F / clutch-Choies / sunglasses-Koton

Ako sa vám páči môj houmlesácky kabát? Čo hovoríte na celý outfit? Poznáte/používate Zomato? A boli ste už v Korze?

P.s: Určite ma sledujte aj na youtube, kde to chcem konečne rozbehnúť :)

Fotili sme s mojim milým na šikovný Olympus PEN.

                     

Advertisement

5 thoughts on “dinner date

  1. kabat super, mne by taka farba asi nesla (blondata som), ale tebe ide, ako by si nazvala tu farbu? (viem, ze zalezi od nastavenia monitora, ja ju vidim ako horcicovu? bezovozltu?)… celok pekne zladeny, trosku mne osobne vadia tie diery na gatiach (ja radsej ziadne ako take co vyzeraju umelo spravene), ale ako vravi klasik: to je tak mozno… tvoj nazor :) a do restiky sa dostanem tak 2krat do roka, ale dik za tip.

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s