REB’S KITCHEN: mini cheesecakes with berries

K-o-n-e-č-n-e vám predstavujem prvý videorecept z mojej kuchyne. Natočený som ho mala už skoro pol roka, no na zostrihanie čakal až doteraz. Ale prišlo to! Hurá. Tak mi dajte vedieť ako sa vám páči. A určite tieto jednoduché čískejky vyskúšajte aj u vás doma. Pripravíte ich za chvíľku a u nás boli za chvíľku aj fuč :) Také sú chutné. Inak s mojim milým plánujeme natáčať čoraz viac, tak mi pokojne napíšte aké videá by ste chceli vidieť. Majte krásny víkend! POTREBUJEME:
♥ 200g keksíkov
♥ 70g masla
♥ 250g jemného tvarohu
♥ 100g kyslej smotany
♥ 75g hnedého cukru
♥ 1 vajce
♥ drobné ovociePOSTUP:
Rozdrvíme si keksíky, zmiešame ich s roztopeným maslom a túto hmotu utlačíme na dno formičiek. Vo väčšej mise vyšľaháme vajce s cukrom a pridáme tvaroh s kyslou smotanou. Vzniknutý krém navrstvíme ho na keksíkovu hmotu a dáme piecť do rúry vyhriatej na 160 stupňov. Čískejky pečieme zhruba 20 minút, no pre istotu to priebežne kontrolujeme. Po upečení ich necháme úplne vychladnúť, ozdobíme čerstvým ovocím a podávame. Dobrú chuť!

Tiež máte radi čískejky? Zbiehajú sa vám sliny? A čo hovoríte na video?

Ak budete pripravovať niečo podľa mojich receptov, nezabudnite heštegovať #rebskitchen a #fresshionbakes, nech vidím ako sa vám to podarilo!

                

Advertisement

2 thoughts on “REB’S KITCHEN: mini cheesecakes with berries

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s