IKEA 2016

Nový Ikea katalóg na rok 2016, ktorý sa točí okolo jedla je vonku! Aj vy sa naňho vždy tak tešíte? Ja veľmi. A tento rok som sa vďaka nedávnej švédskej expedícii tešila ešte o niečo viac. V milom videu z jeho príprav (ktoré som si pustila už asi 3x za sebou s takým tým pocitom, že aaa tam všade som bola!) uvidíte ako to celé prebieha v zákulisí.

A prečo vám to všetko hovorím? Včera sa totiž v Bratislave konala tlačovka k jeho uvedeniu (pamätáte si tú minuloročnú?) a okrem čerstvých výtlačkov (ktoré som si už stihla poctivo preštudovať vo vlaku so 70 minútovým meškaním) sme si odniesli aj skvelú náladu, zavárané cukríky (to bol workshop presne pre mňa!), bruchá plné švédskych dobôt (krevetové chlebíky by som mohla jesť každý deň!) a celý zoznam noviniek, ktoré by sa mi páčili. Najviac ma zaujala kolekcia Sinnerlig, ktorú som obzerala už aj vo Švédsku a keby že mám kam dať tento krásny korkový stôl, neváham a beriem ho. A to už ani nehovorím o všetkých tých fľaštičkách, džbánoch, nádobách či vázičkách #chcemtovšetko. Určite si zatiaľ katalóg prelistujte online a dajte mi vedieť čo najviac zaujalo vás!

To, že má Ikea samé skvelé nápady dokázali aj minulo týždňové RÅŇAJKØ DO PÖSTELLE. Ak ste prišli do Foxfordu a usadili sa do postele, ktorá tam bola nachystaná, dostali ste výborné raňajky. Len tak. Aby ste si vyskúšali Ikea posteľ a aby ste mali krajší deň. No nie je tá Ikea super? Je! Tlieskam vám!

Tiež máte radi Ikeu? Tešíte sa na katalóg a novinky v sortimente? A vyskúšali ste ich raňajky do postele?

Dajte mi vedieť a užite si víkend! Ja ho trávim pod Tatrami.

Fotila som ja & môj milý na šikovný Olympus PEN.

                  

Advertisement

One thought on “IKEA 2016

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s