[ODD]TIENE

Už to budú dva týždne, čo mal môj milý vernisáž svojej prvej výstavy s názvom [ODD]TIENE. Prezentuje na nej svoju najnovšiu tvorbu a ak pôjdete okolo hradu Strečno, určite sa tam choďte pozrieť. Čas máte ešte do 9-teho septembra! Obrazy sú v hradnej veži a na tých starých kamenných stenách vyzerajú naozaj pôsobivo. Inak na vernisáži nechýbali dobroty z mojej kuchyne (ktoré si všetci pochvaľovali), dobré víno (mňam, ríbezľové!), no hlavne skvelí ľudia a výborná nálada. A musím sa priznať, že som bola po úvodných rečiach celkom dojatá. Som naňho pyšná…

P.s: Všimli ste si, že som si zladila šaty k obrazu s názvom Ponorková choroba?

dress (Monki), heels (Zara) – second-hand / necklace-Lindex

Ako sa vám páči môj outfit? A čo hovoríte na tvorbu môjho milého? Ak vás zaujala, bude veľmi rád, keď ho budete sledovať TU.

Fotil môj milý na šikovný Olympus PEN.

                  

Advertisement

6 thoughts on “[ODD]TIENE

  1. Veľmi pekné šaty a dobrý účes k nim:) Práve štýl obrazu ako Ponorková choroba nie je môj šálok kávy, avšak jednoznačne je ten tvoj milý talentovaný výtvarník. Prescrollovala som mu facebook s jeho obrazmi a musím uznať, že mu to teda skutočne ide. Jedna jeho uhlíková skica ženy mi trochu pripomenula Degasa a toho ja teda veľmi môžem.
    Mala by sm ešte malú otázku. Nechcem vyznieť ako negatívny anonym a dúfam, že to ani tak nezoberieš, pretože to naozaj nemyslím zle. Ale prečo máš na instagrame tak plno nezmyselných hastagov, ktorých jedinou funkciou je asi to, aby ťa čo najviac ľudí vyhľadalo pod rôznymi,nič nehovoriacimi slovami. ,,mujolympus”, ,,olmympuspengeneration”, ,,foodstylling”, ,,peciemeslaskou” alebo ,,fashionblog”, ,,fashionblogger”, ,,fashionpost”, ,,lookoftheday”, ,,outfitoftheday”, ,,summeroutfit” a 30 ďalších v jednom poste.
    Rozumiem, je to tvoj instagram, ale na mňa to vždy tak negatívne pôsobí, akoby to celé bolo len o tom, dostať sa čo najviac ľuďom do povedomia. Namiesto toho, aby si 4-5 hastagmi milo/vtipne/ kreatívne/nekreatívne/ako len chceš…popísala danú fotku a zaujala tak doterajšch followerov. Pretože ako to tak sledujem, vidím jednoduchú rovnicu: čím kvalitnejší/resp. známejší blog= tým menej hastagov.Granatujem ti, že tých 14 riadkov k jednej fotke číta asi 1 z 50 ľudí.

    Like

  2. Milý má talent, to je jasné. Ale klasicka “slovenská depka” teda nie je nič pre mňa. Mal by sa viac inšpirovať niekde mimo SR :-)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s