TODAY

I had to wake up at 6:15 (…let´s say that my alarm clock started to ring at that moment…and I was happy I got up at 6:30) That´s friday! School starts at 7:10…and I´m definately not an early-bird. But I survived…wrote som tests..and it was over. Thanks God  weekends exist!
I also realised that my school leaving exam (let´s say ´maturita´) from Slovak language is really around the corner (on tuesday!!). It´s the rigt time to act! It would be really good if I started doing something…(but the weather during this weekend should be much better…damn!!) But this exam is important…of course!! I´ll do my best!!
And I did a little shopping-tour…wanted to buy some nailpolish..but ended with beautiful bright pink (or fuchsia?) dress for only 50cents. Isn´t it great?? (there was a final sale in the second-hand)
Then I went with my mum to the second-hand that was opened only yesterday. And I must admit there were really nice pieces. So I hope sales will come as soon as possible.
Do you know what?? My arms hurt so much…all that because of yesterday´s gym and then wallpapering (but our living-room looks really cool now)
I think this is all I wanted to tell you..just some unimportant rubbish. But in English…I don´t know why I´m doing it. I´d say I have no ´international´ readers..but who cares?
Do you remember my favourite winter furry hood?? I put the fur off my parka..so I hope spring is officially here. Or at least is on its way..
P.S: Excuse my  (let´s say like Agnes&Luke do) piggy English.
EDIT-ale nebudem zabúdať na svoj rodný jazyk, samozrejme…keďže z neho u utorok maturujem;) 
Takže-dnešok v skratke
Vstávanie o pol siedmej (teda budík na štvrť..lenže kým sa ja z tej postele vyhrabem :D ) Štandardný piatok…ráno nultá. No prežili sme. Napísala som test z matiky (ehm..) a bola som rada, že je to za mnou. Ešteže existujú víkendy!

Ale čo som si ja uvedomila! Veď tá maturitná písmka je už v utorok! Ehm..nastal čas začať sa pripravovať ;) A na tento víkend hlásia už pekné počasie…sakra (ehm..jasné, že ho nemienim pri tých knihách presedieť celý) Stále si hohvorím ´To už musíš všetko vedieť…a čo nevieš sa už nenaučíš!!´

Poobede som si na odreagovanie spravila menšiu prechádzku mestom..za jasným účelom- shopping predsa ;) Chcela som si kúpiť lak na nechty..no nevydalo..a namiesto toho mám mega skvelé cyklaménové  šaty zo sekáča z absolútneho výpredaja za 50centov. Jemne sa skrátia (ne scénu nastúpi moja najšikovnejšia mum, samozrejme) a budú ready.
Mimochodom..otvorili nám tu nový sekáč. A celkom príjemný..dnes sme tam s mamčou boli prvýkrát..ona si kúpila šaty..a ja som iba robila prieskum ;) Vcelku pekné veci…hádam prídu aj nejaké zľavy. Už aby to bolo :D
 A dnes ma celý deň ale inak bolia ruky..to tá včerajšia posilka a tapetovanie ( by the way…vyzerá to suprovo)

Všímate, že kapuca z parky ju už dole? Jemný náznak jari..tak snáď sa jej už nadobro uráči prísť ;)
Advertisement

19 thoughts on “TODAY

  1. stanci: ooh vdaka..a vies, ze mas pekne leginy?? ;)

    kik: no narocny..ale fajn..a vdaka ;)

    anonym: mala som naladu na anglinu..ale ze si to ty..tak idem spravit preklad :-*

    Like

  2. kde vlastne bývaš?:) viem, že vtedy si tú jednu fotku mala v ZA, takže ak by bol nový sekáč tu. tak by som rada vedela kde :) ak by ti to teda nevadilo :)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s