NO MORE WINTER, PLEASE!

Neľakajte sa! Ten sneh na fotkách naozaj nie je aktuálny. Fuj..ešte aby bol. Veď dnes som už kontrolovala zásoby baleríniek a inej jarnej obuvi a vonku pobehovala v krátkej bundičke.  Ale tieto zimné fotky ste ešte nevideli. A náhodou mi dnes skrížili cestu. Tak here you are ;) Parka ešte v plne kožušinovej výbave. A leopradia protimrazová súprava. 
Dnešné počasie mi ale úplne vyhovovalo. Čo tam po tom, že by som mala byť plne zamestnaná učením ;) To teplo bolo úplne cítiť. Slniečko svietilo. A ja som sa cítila skvelo. Hádam, už budú len samé slnečné fotky ;)
A viete čo? V priebehu posledných dvoch dní som vyhrala 2 giveaways. Stále neverím. Teším sa na balíčky…a hádam to nedopadne ako s tou úplne prvou výhrou na blogu u Lucy. Tá mi doteraz neprišla…no čo…spolupráca s istou stránkou bola akási podivná.  No teraz to bude iné ;)
Advertisement

20 thoughts on “NO MORE WINTER, PLEASE!

  1. outfit nadherny!!! obdivuju, jak muzes takhle zakuklena vypadat tak dobre!!! :o))))) no a s tim snehem jsi me docela vydesila!!!! uz jsem se lekla, ze u vas zase napadlo!!! :oD

    Like

  2. Outfit je úžasný!
    A ještě, že jsi tam napsala, že to není aktuální foto =D Já už zase nadávala, že bude u nás za chvíli taky sněžit =D fuj, jsem si oddychla =)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s