ALL I WANT IS A BETTER WEATHER..

Ďakujem za gratulácie slečny, dámy, tety ;) Ja som ešte dnes dostala oneskorené darčeky…tak sa teším :D Inak, keď som zobudila to počasie vonku mi práve nevylepšilo náladu. Veď to čo akože? Fuj…sneh si poletoval…a pocitová teplota asi mínus milión…už chcem konečne tú jar! I keď cez víkend má byť VRAJ už teplejšie..no to by som sa mala učiť na maturu, však?
Mimochodom dnešok ubehol celkom v pohode…na telesnej v posilke (nie nie..nemám to rada), potom ešte zopár hodín v škole. U nás sa tapetuje obývačka..čiže o zábavu postarané. A príjemný tréning za mnou.

No tu asi ide o to, čo som mala na sebe (práve si uvedomujem…však mi píšeme o tom čo si obliekame, a tak..príde mi to čudné..teda inak..mne to nepríde čudné..no baví ma to..a ja k tomu pripisujem ešte také každodenné žvásty..veď lepšie ako učiť sa, nie?)
Takže…nezahovárajme zbytočne. Dnes majú byť na výslní moje nové rifle. Majú vlastnú story (veľa mojich vecí ma príbeh…nie je to smiešne?) Tak teda. Tieto som kúpila už asi pred rokom u babky v sekáči, ktorý už dávno neexistuje vo výpredaji asi za max. 90centov. Úplne sa mi páčila tá farba -a sú  také jemne prúžkované…tak to. No boli celkom široké- taký neidentifikovateľný strih. Hlúpy. Ale samozrejme, že ja mám šikovnú mamču. Tak sme naznačili ako ich zúžime a bolo. Lenže potom sa na ne nejako zabudlo…a mamča mala veľa inej roboty.No a  minule som v jednom obchode ochkala nad podobne pruhovaným jeggins(ami?). A vtom mi mamča hovorí: ´Veď ty také máš´. A jasné! Mám..sto rokov zabudnuté, ešte nezúžené. Konečne nastal ich čas. Mum mi ich cez víkend zúžila a ja som dnes robila parádu. A že zožali úspech. Páčia sa mi.

Idem ja pokračovať v patlaní lepidla na tie papierové pásy. Už sa to rysuje ;) Majte sa fajnovo.

Advertisement

20 thoughts on “ALL I WANT IS A BETTER WEATHER..

  1. No páni, máme stejný počet followers! :DD
    Ohromně Ti to sluší. Perfektní postava a super outfit. Ta světlounká (lososová/růžová) Ti strašně sedí!

    Like

  2. Moc Ti to sluší, ale být Tebou bych investovala do nějakých kvalitních bot a kabelky třeba i ve výraznějších barvách, pak by to bylo úplně perfektní..

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s