9/3

Uf…dnes bol ale naozaj náročný deň! Dúfam, že si uvedomujete aký je dátum. Deviaty marec. A to značí čo? Že JA mám meniny!! Už vtedy ste si to mali poznačiť do diára. Podľa slovenského kalendára to nie je…Františka sa naozaj nevolám (i keď ma dnes viacerí z toho upodozrievali). No odjakživa oslavujem deviateho marca. A čože sa to všetko stalo? Samozrejme..streda…čo znamená, že škola do štvrtej. O tretej mal ešte začať keramický workshop u nás v škole, no ktorý som sa samozrejme prihlásila. Tak z  vyučka sme zdrhli skôr a išlo sa na workshop. Uplácala som 4 (!!) objekty. Teda nádoby…také bolo zadanie. Fakt ma tá hlina baví. No problém je ten, že o štvrtej mi začína jazyčka. Prečo sa veci vždy nahromadia na jeden (ten najnevyhovujúcejší) deň? Tak teda do piatej som modelovala a kreatívne sa vyžívala..a potom sa utekalo na jazyčku. Uf…ale nakoniec som stihla všetko. A pomedzi to sa ešte priebežne oslavovalo pojedaním kyslých rybičiek a tak. No po dnešnom dni si môžem povedať, že som superžena! ;)

A v čom som tento maximálne nabitý oslavný deň pobehovala? ( z domu do školy…tam..zo školy na jazyčku..z jazyčky domov..uf)
Nastal čas na nové kraťasky. Ktoré fakt fakt fakt ľúbim. Tak som sa rozhodla. Podľa mňa je ich vrecovitý strih úžasný (citujem zopár spolužiakov ´Rebeka..a to tie nohavice sú ti veľké..či to naschvál?´ ´Hej…ty v tom vreci!!´..a podobne :D :D ale ja si rada robím srandu aj sama zo seba) a ten teplákový materiál zabezpečuje maximálne pohodlie. K tomu pruhované triko a mašličkové silonky. The end.

A jasné..čižmičky (nemám srdce sa s nimi rozlúčiť…ach..zachvíľu prídem domov bosá) s taškou..klasika ;)

A tak si ja žijem..na meniny ;) Práve som obdržala dary..mega zlatú francúzsku ´školskú uniformu´ s Mickey Mouse-om, superskú šatku..kvetinku v kvetináči..a pralinky. Úuuu ja sa mám ;)

Advertisements

25 thoughts on “9/3

  1. No teda, komu je lepšie :) tak všetko najlepšie ti prajem, nech sa ti darí a nech sa ti splnia všetky tvoje plány:-*
    a kraťasky sú super, ty si takýto strih môžeš dovoliť.

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s