na telo…

ooosaty-7Pár dní dozadu sme s kamoškou konštatovali, že už skoro vôbec nesiahame po obtiahnutých kúskoch a oveľa radšej nosíme všetko voľné a čo najviac oversized. Pohodlie nadovšetko, veď to určite poznáte. Ale potom ma vo Forever 21 zaujali tieto šaty a ja som si povedala, že by bolo na čase aspoň trochu vystúpiť z komfortnej zóny. A viete čo? Aj keď sú úplne na telo, cítila som sa v nich prekvapivo príjemne. Môj milý hneď povedal, že ich mám nosiť častejšie! Doplnila som ich bodkovanými silonkami a novým náhrdelníkom od maminy, ktorý som si tiež zamilovala. Vidím to tak, že dám kúskom na telo opäť šancu! ooosatyooosaty-4ooosaty-3šaty, topánkyForever 21 / náhrdelníkMatilda makes / silonkyCalzedonia / okuliarezero UV

Čo poviete na tieto šaty?  A ako ste na tom s obtiahnutými šatami vy?

                 

Advertisement

4 thoughts on “na telo…

 1. Rebeka, toto je bomba. Šaty, silonky boty a jako třešnička na dortu náhrdelník. Wow. Také radši nosím volné oblečení, ale jedny moje pruhované šaty jsou na tělo a já je miluju :) Krásný den :)

  Like

 2. príde mi, že toto je niečo totálne odlišné od toho, čo zvyčajne nosíš, ale je to super! veľmi ti tento outfit pristane, úplne očarujúco v šatách pôsobíš :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  Like

 3. Už jsem psala na insta a jednoduše prostě WOW.
  Normálně máš outfity naprosto dokonalé o tom žádná, jen mi tenhle přijde jednoduchý a úplně mega skvělý!
  Moc ti to sluší i v takových jednoduchých šatičkách.)

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s