jeseň.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAmikina-H&M / batoh-Fjällräven Re-Kånken / šál-Shein  / džínsy-F&F / topánky-Tamaris (zo Zútu)   okuliare-Ray-Ban (z optiky Fokus) / zápisník-od šikovnej Lucky zo Sashe 

Skoro všetky letné kúsky som pred pár dňami definitívne odložila na zimný spánok do hlbín skrine a namiesto ľahučkých topov, šiat či šortiek mi tam teraz visia huňaté svetre, roláky, kabáty a obrie dekoidné šály. Aj keď niekedy frflem, že mi je zima, ráno sa mi nechce vyliezť z postele (veď je ešte tma!) a neviem čo si mám obliecť, mám rada ten pocit, keď sa “zachumlem” do obrovského šálu, mám studený nos, ruky mi zohrieva káva v kelímku a celý deň sa teším ako sa večer doma zababuším pod deku, urobím si chai latte a budem si čítať alebo ťukať do počítača. Jeseň je presne to obdobie, kedy si jeden deň užívam holé členky, na ďalší preskakujem kaluže v gumákoch, alebo sa prehŕňam suchým lístim v mojich obľúbených chelsea čižmičkách. Baví ma vrstvenie, nádherné farby jesennej prírody, ktoré sa tak nejako automaticky odzrkadľujú v mojom šatníku, dlhé prechádzky, čerstvo vylúpnuté gaštany, tekvice na každom kroku a veľa iných maličkostí. A keď mi môj milý povie, že ma v ten deň neodfotí, ale s radosťou mi urobí video, užívam si aj chodenie po čerstvo pooranom poli. Veď prečo sa nezablatiť až po uši :) Dnes teda tak trochu netypicky, bez outfitových fotiek, no s videom. Budem veľmi rada keď mi dáte vedieť čo si o tom myslíte. Namietali by ste keby sa tu sem-tam namiesto fotiek objavil outfit v tejto  forme? Je to opäť niečo iné a mám pocit, že cez video sa dá oveľa lepšie preniesť aj celková atmosféra. Čo poviete? Toto je tak trochu melancholicky jesenné. 

Čo vy a jeseň? Tiež si ju užívate? A páči sa vám outfitové video?

Inak tie okuliare som si zadovážila v rámci akcie #najdisisvojstyl, ktorú som vám už spomínala – do polovice novembra majú vo Fokuse sklá k rámom značiek Ray-Ban, Vogue a Oakley iba za euro!

                

Advertisement

3 thoughts on “jeseň.

  1. Strašně se mi líbí, že jste udělali nějakou změnu v podobě videa! + nádherné záběry, takže by mi vůbec nevadilo vidět takové kratší videa častěji. O:)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s