#IKEAPodlaMna

OLYMPUS DIGITAL CAMERAViete ako to dopadne keď sa stretne niekoľko mladých ľudí, ktorí si túžia vylepšiť izbu podľa vlastných predstáv spolu so šikovnými dizajnérmi z IKEA a časopisu Nové Proměny Bydlení? Okrem množstva zábavy a vymýšľania sa strihá ostošesť, kreslí, radí, kombinuje až nakoniec vznikne moodboard plný nápadov a predstáv vysnívanej študentskej izby každého jedného učastníka.

Presne tak to vyzeralo minulý piatok v bratislavskej pobočke Ikea na workshope s názvom #IKEAPodlaMna. Som naozaj rada, že som sa mohla tohto kreatívneho stretnutia zúčastniť! Bolo to skvelé, tie štyri hodiny ubehli ako voda a o tom, že pohľad profíkov mi veľmi pomohol s dilemou ako dozariadiť náš pidi bytík už ani nehovorím! Na mojom moodboarde (a vo videu nižšie) môžete vidieť ako si to prestavujem a určite vám potom nafotím či/ako sa mi to podarilo.

Inak dizajnéri teraz vyberú ten najkreatívnejší počin, ktorý zrealizujú a v najbližších číslach časopisu Nové proměny bydlení sa dozvieme ako to dopadlo! Som veeeeľmi zvedavá na výsledok :)

Čo poviete na môj moodboard? Páči sa vám? Tiež si teraz zariaďujete izbu/byt?

A išli by ste na podobný workshop?

                

 

Advertisement

3 thoughts on “#IKEAPodlaMna

  1. My sme už pomaly dozariaďovali, ostala nám už len jedna izba, ktorá aj je aj nie je zariadená, nakoľko nie je naplno využívaná a nechávame ju zatiaľ v takom neurčitom stave – detská? pracovňa? :D
    Tvoj moodboard je veľmi zaujímavý, veselý a osobitý. Páči sa mi to farebné spektrum.

    NITA

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s