dots & stripes & tulips

DSC_0857

Každý deň sa snažím tešiť z maličkostí. Napríklad z toho, že vstanem pred budíkom, nemám dieru na silonkách, výťah čaká na našom poschodí, nemusím utekať na autobus (alebo keď bežím a ujo šofér ma vidí, počká a potmehúdsky žmurkne), keď je v akcii môj obľúbený jogurt, nemeškám, prší a nezabudnem si dáždnik, kráčam po meste a nestúpam na škáry, v skrini objavím skvelý kúsok, na ktorý som už zabudla, dám si obľúbený koláč, oblečiem si čerstvo vyprané džínsy, na ulici sa na mňa usmeje okoloidúci, nemusím umývať riad, keď v chladničke objavím to na čo mám práve chuť alebo ak dostanem (či si aj sama kúpim) kvety. To, že milujem tulipány ste si už určite museli všimnúť. Akonáhle začne ich sezóna, chcem ich mať čo najčastejšie doma vo váze a na fotkách na Instagrame. Viete si predstaviť tú radosť keď som ich dostala TÚTO PLNÚ KRABICU ? Nevedela som sa na ňu vynadívať! A stále sa neviem. Veľmi sa mi páči aj to rozkošné balenie. Pamätám si ako som vždy tajne túžila po krásnej veľkolepej kytici. Takej ako bývali v amerických filmoch, aké nosil Chuck Blair a nad akými ochkám na Pintereste. No a teraz mi tu táto krásna svetlomodrá Prefere fleur krabica plná bielych a fialových tulipánov už od minulého týždňa robí radosť? Nie je to zrovna maličkosť, práva naopak, no splnený sen, čo vám budem hovoriť…

Asi nikoho neprekvapí, že som sa s ňou musela odfotiť. Vedela som, že to chce nejaký echt dievčenský outfit a myslím, že kombinácia veľkej bodkovanej sukne, ružovej bundy a svetlomodrej košele k tým krásnym tulipánom úplne pasuje. Čo poviete? Keď som si takto kráčala mestom, pútala som pohľady. Neviem či to zapríčinili viac tie tulipány alebo ja. Prípadne aj aj. No mala som taký pocit, že som okoloidúcim v sychravý deň aspoň trošku zlepšila náladu. A kým som prišla od zastávky ku škole, prihovorili sa mi až traja ľudia. Myslím, že by som takto mala chodiť častejšie. Baví ma to!

DSC_0898DSC_0902DSC_0887DSC_0974DSC_1002DSC_0956DSC_1093 DSC_1084

tulipsPrefere fleur / polka dot skirt, (dress worn as a) top, jacketShein / shoes, scarf – Zoot

Ako sa vám páčia tulipány? Čo môj sweet outfit? Tiež sa tešíte z maličkostí? A kedy ste naposledy dostali/kúpili si kyticu kvetov?

fotila Martina Cimermanová

                

5 thoughts on “dots & stripes & tulips

  1. Ahoj Reb, prvně musím přiznat, že už tě nějakou dobu sleduju a tvoje outfity mě vždy vybízí sebrat se a jít ve velkém nakupovat kousky podobné těm, co máš na sobě. Už několikrát jsem rozklikla odkaz na kousky ze SheIn a přes všechny negativní recenze, které jsem předtím na tento eshop slyšela či četla – tvoje vybrané věci jsou top! Chtěla jsem se proto optat, jestli by ses mohla podělit o nějakou svou zkušenost – jestli třeba vracíš kousky nebo se po pečlivém přečtení komentářů vždy trefíš do střihu i velikosti? Přeji spoustu dalších povedených outfitů.:))
    P.

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s