brick walls

3Tiež sa už neviete dočkať kedy príde plnohodnotná jar? Ja úplne! V sobotu sme si ju aspoň trochu privolali tým, že sme vytiahli bájsikle a ešte aj minulý týždeň v utorok bolo krásne slnečno, pamätáte? Až tak, že som po dlhom čase vyšla do ulíc iba v jedných silonkách (pričom v zime nosím pokojne aj dva hrubé páry na sebe) a poobede sa stretla s Natálkou, ktorá cvakla tieto fotky. A ako tak na ne pozerám, prišla som na to, že skoro všetky kúsky čo som mala na sebe majú už čo-to za sebou, no stále ich nosím s rovnakou radosťou. Rolák je po mamine, sukňa aj obľúbený kabát zo sekáča (obidva kúsky ste tu už x-krát videli), kožušinku mám asi štvrtú sezónu a milované lakovky tak isto (pamätáte?).  Jediným novým kúskom sú tieto nádherné hodinky, ktoré som vám už nedávno ukazovala. Páčia sa vám?   758496coat, skirt-second-hand / roll neckmy mum´s old one / faux fur-H&M / shoes-F&F / bag-Jej.sk / OPS! Glitter watchesOPS!Objects

Čo inak poviete na tento outfit? A tiež máte obľúbené kúsky, ktoré vás ani po rokoch nosenia neomrzeli? Ktoré to sú?

Fotila šikovná Natália Jakubcová

                

2 thoughts on “brick walls

  1. jeee to tak rada pocujem ze nie som jedina, ktora nosi dvoje silonky naraz :D kamosky si zo mna za to robia srandu stale… ale ja som sa v jednych este neodvazila a stale poctivo nosim dvoje :)
    p.s. aj ked som kusky outfitu videla predtym som rada ze si ich znova skombinovala a vyzera to na tebe super :) Len tak dalej mas vkus :)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s