WANTED: over the knee boots

čižmy – Heine via Otto / šál – Only via Otto / kabelka – Cheap Monday via Zoot / vesta – Noisy May

Ak je nejaká vec, ktorú by som si momentálne chcela zadovážiť do šatníka, respektíve do botníka, tak sú to určite čižmy nad kolená! Jedny šedé mám už asi piatu či šiesty sezónu (pamätá si ich niekto?), no po tých rokoch by to vážne chcelo nový pár. A tak už nejaký ten piatok spolu s maminou (ešte, že máme rovnakú veľkosť) hľadáme tie pravé. Obišli sme všetky obchody v okolí, no nikde nič čo by zodpovedalo našej predstave. Čo to vlastne hľadáme? Úplne jednoduché, hladké, nie veľmi široké čižmy nad kolená bez zbytočných ozdôb, ktoré by boli vpredu trochu do špičky a na nízkom opätku (no nie úplne ploché). A keďže sme v kamenných obchodoch neuspeli, začala som postupne preklikávať e-shopy. Na zootíku som objavila asi dva páry, ktoré by sa mi pozdávali, no zistila som, že tieto už nemajú v mojej veľkosti a tento pár mal zase príliš mohutnú podrážku. Potom som sa už ani neviem ako preklikala až na otto.sk (pamätám si ako sme s maminou kedysi nadšene listovali tými hrubými Otto katalógmi, ktoré sme si nosili z Nemecka a vždy sa tešili na nové!), kde som tiež našla pár adeptov: čierne s lakovanou špicou a tieto hnedé, ktoré sa mi asi páčia viac. Len či by neboli čierne praktickejšie, čo poviete? Nakoniec som objavila  ešte tieto. Tak čo? Ktoré sú podľa vás najlepšie?

čižmy  – Heine  via Otto / šál – J.Jayz via Otto / rolák – Noisy May / kabát – Dorothy Perkins via Zootčižmy – Shein / kabelka – Matt&Nat via Zoot/ džínsy – Noisy May via Zoot/ pončo Only via Otto

Čo vy a čižmy nad kolená? Páčia sa vám? Našli ste už ten svoj pár? A ktorý by ste mi poradili mne?

P.s: Ak viete o nejakých, ktoré by sa mi mohli páčiť, určite mi pošlite link alebo napíšte kde sa mám poobzerať. Ďakujem krásne!

                

Advertisement

One thought on “WANTED: over the knee boots

  1. Ja kozacky nenosim a prijde mi, ze na me male vysce by boty nad kolena nevypadaly moc hezky, ale tobe moc slusi a z tvych odkazu se mi asi nejvice libi ty ze Shein, ty jsou nadherne :)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s