HOME | white & wood

stolička, konferenčné stolíkyNový nábytok.sk / debničky, svetielkaZoot / papierové vrecká (nielen) na kvety-Uashmama / krhlaIkea / vankúšH&M Home / dekaF&F Home / bodkovaná vázaBonami

Keďže mi čoraz častejšie píšete, že by ste chceli vidieť ako to vyzerá u mňa doma, rozhodla som sa vám to postupne ukázať. A tak sa zoznámte s novou rubrikou – home! Musím sa totiž priznať, že vyberanie nábytku a dekorácií do bytu ma baví asi viac než nakupovanie oblečenia a už odmalička sa teším ako si raz budem zariaďovať vlastné bývanie. Momentálne sme s mojim milým v podnájme, no aj ten sa snažím zútulniť ako sa len dá. Môj šatník aj kúsok pracovného stola ste už videli a teraz dolaďujem aj zvyšok izby, aby bol ešte viac podľa mojich predstáv. Veľmi sa mi páčilo ako sme s Babô a Jajou spoločne zariadili prezentačný byt, a preto chcem ešte viac podobného škandinávskeho štýlu vniesť aj k nám. O týchto stoličkách som snívala už dlho predlho (áno, viem že to sú wannabe Eames, no poviem vám, že naozaj nemám 600 dolárov na jednu…), a tak keď som ich našla za veľmi prijateľnú cenu na nový nábytok.sk, neváhala som a už sa neviem dočkať kedy prídu! Dúfam, že budú ladiť s novým konferenčným stolíkom, ktorý je tiež biely s drevenými nohami. A raz k nim snáď budem mať aj takýto jedálenský stôl… Inak čo sa týka doplnkov, tie chcem najmä neutrálne so žltými či tyrkysovými akcentmi (ten bielo-modrý prehoz ste už mohli zazrieť v najnovšom videu) a nesmiem zabudnúť ani množstvo sukulentov (v malých uashmamách). A svetielka! Veľa svetielok!

Čo hovoríte na môj interiérový vkus? Páči sa vám? Je nejaká časť nášho bytu, ktorú by ste ešte chceli vidieť?

                

Advertisement

3 thoughts on “HOME | white & wood

  1. Tie uashmama vrecká úplne milujem, kaktusy som si kúpila len kvôli tomu aby som ich do nich mohla dať :D a kúpila si si krásne veci, všetky by som hneď brala :)

    Like

  2. Pekné vecičky, tie stoličky vyzerajú super. Ja mám síce v interiéry rada farby ale aj neutrálne prvky sa mi páčia. A na sukulenty sa už chystám ale v sklenených priehľadných nádobách.

    NITA

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s