1 outfit from day to night (+video)

Pamätáte ako som vám v poslednom haule ukazovala toto námornícke kombo? Konečne nastala jeho chvíľa! Pár týždňov som ho totiž odkladala a váhavo premiestňovala z jednej poličky v skirni na druhú, pretože som nebola presvedčená či mi táto dĺžka sukne pristane…no nakoniec som to riskla. Ráno som vyrazila v Converskách a s obľúbenou červenou kabelkou a pred odchodom na večeru som potom iba pridala červený rúž, vymenila tenisky za vysoké sandálky a namiesto tašky cez rameno zobrala neutrálne psaníčko.  Takéto jednoduché premeny outfitov ma bavia. Tentokrát si ich môžete pozrieť aj vo videu s labuťami. Ktorá verzia sa vám viac páči?

crop top&skirt-F&F / white ConverseObuvame.sk / red bag-Jej.sk / nude heels-Topánkovo / clutch-FRS

Hlasujete za tenisky či podpätky? Čo hovoríte na video? Ako sa vám inak páči ten námornícky komplet? A myslíte, že by som si predsa len mala nechať tú sukňu trochu skrátiť alebo ju môžem nosiť takto?

                 

Advertisement

8 thoughts on “1 outfit from day to night (+video)

  1. Proti délce sukně nic nemám, ale za mě ne-e. Připadá mi, že tmavý pruh sukně sahající skoro až pod zadek Ti opticky “deformuje – zkracuje” postavu. Jinak pokud mám vybrat, tak každopádně s podpatky, ty to trochu zachraňují ;o)
    Šárka

    Like

  2. Pingback: Alchymi - Najlepšie blogy

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s