Stellasport

Odmalička som tancovala, postupne prešla od baletu k street dance a do konca strednej školy som chodila minimálne dvakrát do týždňa na tréning. S odchodom na vysokú školu som s intenzívnym tancovaním prestala, musela si vystačiť s občasnými hodinami jazzu a dance boxu, no tie pravidelné tréningy, vystúpenia a letné sústredenia mi chýbajú doteraz. Musím sa priznať, že som v Bratislave trochu vyšla z formy, no stále sa snažím hýbať a robiť niečo pre seba. Či už je to bicyklovanie, beh, plávanie alebo domáce cvičenie s Jillian a fľašami minerálky namiesto činiek.

A pri tom cvičení chcem aj dobre vyzerať. Vždy sa mi páčili veci, ktoré navrhuje Stella McCartney pre Adidas. Tento rok sa rozhodla zamerať na mladšie ročníky, a tak vznikla okrem tradičnej Adidas by Stella McCartney aj hravá kolekcia s názvom Stellasport. Tá je pestrejšia, farebnejšia a lacnejšia (hurá!) ako jej predchodkyňa a ja som bola nadšená, keď sa mi naskytla príležitosť vyskúšať z nej zopár štýlových športových kúskov. Už dlhšie mám doma tepláky a tričko, no len nedávno do mojej športovej výbavy pribudli aj ľahučké tenisky a tento najlepší športový top. Je z maximálne príjemného materiálu, má všitú podprsenku, veľmi ma bavia aj tie žiarivo žlté ramienka a najradšej by som ho nosila (ehm… pravdupovediac aj nosím) stále a nielen na cvičenie. Takže ak hľadáte nejaký super top na cvičenie, určite omrknite (a ohmatajte!) túto kolekciu. Je skvelá!

top, pants & trainers Adidas Stellasport

Ako sa vám páčim v športovom? V čom cvičíte vy? A čo hovoríte na kolekciu Stellasport?

Fotil môj milý na šikovný Olympus PEN.

                  

4 thoughts on “Stellasport

  1. tá kolekcia je inak krásna! a ten top si pôjdem určite ohmatať (a snáď aj kúpiť!) vďaka za super inšpiráciu :)

    Like

  2. ja som tiez strasne dlho tancovala a zacina mi to chybat. ale tebe to aj pri behu velmi pristne. ako to robis? a to sportove tricko je skvele!

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s