floral romper

Tento overal ma zaujal na prvý pohľad, a tak som bola naozaj zvedavá aký bude v skutočnosti. Objednala som si ho a dúfala, že stihne prísť do dovolenky. Stihol! A náramne sa mi do tých talianskych horúčav hodil. Je z veľmi príjemnej ľahučkej látky, má nastaviteľné ramienka (super praktická vec!), výstrih na chrbte (tie mám najradšej!), v tom prednom gombičku (vďaka ktorej nie je vidieť to čo nemá byť vidieť) a keď ho mám na sebe, skoro ako keby som nič nemala (neznášam keď sa na mňa oblečenie lepí) :) A všímate ako som ho zladila s tými kvetmi? Keď som ich zbadala, vedela som, že sa sú ako vystrihnuté z môjho nového obľúbeného overalu. Pristane im to spolu, však?

jumpjump2 floral romperOasap / flip flops-Havaianas

Čo vy a overaly? Páči sa vám tento môj kvetovaný? A čo v týchto horúčavách nosíte vy?

P.s: V piatok & sobotu ma môžete stretnúť na Beskyd rallye. TU si pozrite časový harmonogram a ak budete v Ostrave či Oščadnici a okolí, hľadajte môjho modrého fiatíka! Majte sa krásne!

Advertisement

6 thoughts on “floral romper

  1. veľmi pekný..ja som si teraz nedávno kúpila môj prvý overal v živote a to náhodou mi padol do oka v sekáči a po vyskúšaní som ho tam nemohla nechať..tiež príjemný ľahký materiál (síce trošku krčivý, ale to sa mu dá odpustiť) tmavomodrý, podobný strih ako máš ty :) akurát bez tych krásnych kvetov..ale tento tvoj je super a sekne ti teda veľmi :)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s