busy week…

fjallraven Tento týždeň mi ubehol neuveriteľne rýchlo. Práca, fotenie, stretnutia… V stredu veľmi príjemné doobedie s Ikeou, na ktorom sme sa rozprávali o tom ako môžme doma šetriť životné prostredie & peňaženku. Pestujte si bylinky, umývajte v umývačke, používajte led žiarovky (vraj vydržia 20!! rokov), trieďte odpad a nevyhadzujte jedlo! Verili by ste, že v priemere skončí v koši až TRETINA jedla, ktoré si kúpime? Ach, ako len neznášam plytvanie! A preto doma po všetkých zhasínam, vypínam vodu, keď si umývam zuby, regulujem kúrenie a dávam pozor aby sme vždy všetko zjedli, no aj tak mám stále čo doháňať.

Dievčatá z Jem iné nám ukázali ako využiť zvyšky a premeniť ich na ďalšie chutné jedlá. A čo som sa dozvedela? Že quiche je na takéto varenie hoď-tam-všetko-čo-ti-doma-zostalo ako stvorený a bulgur na sladko je mňamka! Inak všetky tieto recepty (a veľa ďalších) nájdete v krásne spracovanej knihe.

Po tomto výživnom stretnutí sme sa spolu s Babô presunuli do Ikea, kde nás už čakala Jaja a po kávičkárskej prestávke sme sa vrhli na nakupovanie (skoro) posledných doplnkov to nášho #yitttammi bytu. Máme vankúše, sviečky, kvetináče, obliečky, periny, taniere, vešiak (ktorý ste mi pomohli vybrať aj vy!), krabice, rámy, skleníček a veeeeľa kvetov. Teším sa ako všetkým týmto veciam nájdeme miesto a už čoskoro uvidíte finálny výsledok aj vy.

Vo štvrtok som sa (ako som vám už prezradila na fejsbúku) vybrala do Foxfordu. Od Fenix outdoor group, ktorá zastrešuje aj známu značku Fjällräven som dostala pozvanie na predstavenie ich najnovšej kolekcie. Veľmi sa mi páčilo ako bola celá kaviareň ovešaná farebnými batohmi a ja som si konečne mohla ohmatať ten slávny Kånken! Dokonca som si aj jeden (podľa mňa neuhádnete ktorý) odniesla a ukážem vám ho už v najbližšom outfite. Bola to naozaj príjemná akcia (s chutným jedlom!). A videla som aj bundu (v ktorej môžete ísť aj na Severný pól a vydrží vám celý život) za 1800e , ktorá teraz vyhráva samé prestížne ocenenia.  :)

Okrem toho som bola 2x plávať, začala čítať ďalšiu knihu, rozbila 6 svojich obľúbených tanierov naraz (no to je už iný príbeh…), usušila domáce sushi, zahájila cyklistickú sezónu a servírovala srdiečkové raňajky. ikea

A aký týždeň ste mali vy?

P.s: Bavia vás takéto dlhočižné články?

                

4 thoughts on “busy week…

  1. Bože Rebs ty si jednoducho neskutočná, priznávam máloktoré blogy čítam, väčšinou len prebehnem fotky a pokochám sa ale u teba sa to nedá, doslova každý jeden článok od teba zhltnem a vždy sa teším na nový a to nehovorím o outfitoch! :) a keď už sa priznávam k (ne)čítaniu tak sa musím priznať že som nekomentovala ani nepamätám :D

    Like

  2. Krásne fotky a mala si naozaj nabitý týždeň :) A zahájila cyklistickú sezónu? To fakt už teraz na bicykli? To by ma nikto nenahovoril :D.
    Mňa osobne tie batohy nezaujali, neviem, naozaj sa všetkým tak páčia, alebo je to proste len ďalší blogový trend spolu s DW hodinkami?

    Blonďavá Potvora

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s