ňjú in & láskyplná giveaway ♥

DSC_0843

striped T-shirt / Paris sweatshirt / black jeans / socks (with cat) – NY / gloves – H&M / lipstick – Avon

Ahojte! Viem, že som sa celý týždeň neozvala (aj keď som stále poctivo instagramovala), no prekĺzol mi pomedzi prsty tak rýchlo, že som to ani nestihla. Najskôr som pár dní maródila v posteli so zázvorovým čajom, potom som sa opäť presunula do Bratislavy, kde som doháňala pracovné povinnosti, bola na stavbe (normálne v prilbe a reflexnej veste) projektu #YITTAMMI, ktorý sa už rysuje (som veľmi zvedavá ako dopadne – tešte sa na výsledok!), piekla keksíky a včera sme sa vydali na spontánny výlet do Budapešti, o ktorom vám určite čo najskôr napíšem viac. No dnešný článok bude z iného – toho materialistického súdku. V posledných týždňoch som si totiž zadovážila pár vecí, z ktorých mám obrovskú radosť. O skvelých úlovkoch zo žilinských sekáčov som básnila už tu aj tuto a momentálne sa neviem dočkať kedy urobím ďalší nálet na nejaké second-handy. A tiež by som si prosila suché chodníky, nech môžem vyvenčiť tie skvelé čižmičky, ako aj nové červené Melky. Zatiaľ prečkávam mrazivé dni v novej Parížskej mikine (z toho najpríjemnejšieho materiálu), huňatých rukaviciach a jar privolávam aspoň farebnými rúžmi a kyticou čerstvých tulipánov.

DSC_0845

striped midi skirt / polka dot clutch / tights – H&M / gloves – Gate

DSC_0339bag (H&M), boots (Tamaris) – second-hand

DSC_0747

cute red Mel flats

DSC_0777

amazing lipsticksAvon

DSC_0857

my favourite blush – Makeup Revolution / the cutest cat lipstick – Tonymoly

DSC_0864

Bájdvej, neviem či ste postrehli, no na kapkejkovej stránke som rozbehla láskyplnú giveaway, v ktorej môžete vyhrať okrem mojich keksíkov (inak na tie pridám ešte do Valentína recept, nech ich môžete darovať svojmu milému/svojej milej aj keď ich náhodou nevyhráte) aj kopu ďalších super vecí. Všetko čo je na fotke (až na tie tulipány, keďže by to pravdepodobne neprežili), t.j. zásobu láskyplných košíčkov, moje obľúbené papierové slamky, perličky, zdobenia, vanilku a prihodím tam ešte aj nejaké chutné prekvapkanie, tak hor sa súťažiť! Víťaza vyhlásim už v utorok, nech ma balíček na Valentína doma. Veľa šťastia!

DSC_0026Máte radi new-in príspevky? Čo hovoríte na tieto moje nové prírastky do šatníka či kozmetickej taštičky? Čo vás najviac zaujalo? A čo pekné ste si v poslednom čase zadovážili vy? Pochváľte sa!

                

Advertisement

3 thoughts on “ňjú in & láskyplná giveaway ♥

  1. Ja tak veľmi ľúbim tvoj blog, že to ani slovami nejde popísať, vždy mi urobíš tvojimi príspevkami veľkú radosť a tie fotky na instagrame mi lámu srdce, asi si ťa objednám domov na raňajky niekedy :D

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s