Hello autumn!

Toto je tá pravá jeseň! S trenčkotom, zemitými farbami, šuchotajúcim lístím, kožušinkou, slnečnými lúčmi a novým klobúkom. Ten som si spolu s béžovými koženými mokasínkami priviezla z Paríža, kde som oba tieto skvelé kúsky objavila v jednom zapadnutom sekáči. Po podobnom klobúku som poškuľovala už od minulej sezóny, takže ma naozaj potešilo keď som ten pravý (pričom ma predavači uisťovali ako nesmierne mi pristane a aká som v ňom mignone :) ) objavila práve v parížskom sekáči a ešte k tomu za smiešny peniaz. Takéto úlovky mám najradšej. Pravdu povediac je celý dnešný outfit (okrem kožušinky a náhrdelníka) z druhej ruky. Košeľu s kabátom mám už nejaký ten rok a nohavice som objavila prednedávnom. Síce už nemám toľko času na obehávanie sekáčov ako kedysi (a tiež nám tie najlepšie už bohužiaľ zrušili), no dnes sa dá loviť už aj v internetových votočvohozových vodách, kde platí rovnaké pravidlo ako v kamenných second-handoch a síce kto hľadá nájde! A mňa práve to prehrabávanie sa kopami oblečka a následné objavovanie pokladov na tom všetkom baví asi úplne najviac.
 coat(Zara Kids), pants&shirt(H&M), hat, shoes – second-hand / fur, necklace – H&M
Čo vy a second-handy? Tiež ste lovci pokladov alebo vás to naopak odpudzuje?
 Točíte svoje oblečko na votoči? Čo najlepšie ste tam už objavili? 
 A čo hovoríte na tento môj jesenný outfit?
P.s: Ešte stále súťažíme!

facebook / instagram / kapkejky

Advertisement

16 thoughts on “Hello autumn!

 1. Mne sa páči celý tento krásne jesenno sfarbený outfit. Najviac mokasínky a nohavice, úplne skvelo inšpiratívne! No a hľadanie pokladov je predsa naj. ;)

  Like

 2. Ten klobouk je úžasný! A také se mi moc líbí kalhoty :) U nás je bohužel jen jeden sekáč, takže u mě vede votočvohoz. Jedinou nevýhodou je, že si vždy akorát danou věc uložím do oblíbených a pak se hrozně dlouho rozmýšlím, jestli to potřebuji, nebo ne, takže nakonec nemám nic :D Ale dají se tam najít vážně parádní věci! :)

  Like

 3. Tak tohle je prostě bezchybné a dokonalé! :) Víš, co je na tvém stylu super? Podle mě se v tom každý najde, jsi tak trochu chameleon (v dobrém slova smyslu). Sluší ti všechno a i obyčejnou věc dokážeš zkombinovat tak, že celek vypadá božsky.

  Like

 4. Chválim zmenu prostredia a aj uhol fotiek plus originálny módny outfit cele je to brutáááálne :P Konečne niečo iné ako predtým :)

  Like

 5. Skvělé, tleskám! A řekla bych, že jsi až tres mignone ;) P.S.: Kde je ten zapadlý sekáč v Paříži, prozradíš? V pondělí tam jedu a hodlám zajít do nějakých sekáčů :)

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s