Halloween giveaway!

Ahojte! Dnes tu pre vás mám jednu špeciálnu súťaž, v ktorej môžete okrem 100 dolárovej poukážky na nákup vyhrať aj mačku vo vreci balíček plný prekvapení. Sama netuším čo v ňom je (a preto dúfam, že mi to víťaz potom prezradí), no predstavujem si ho ako také lepšie kinderko. Inak myslím, že tých sto doláčov je na Sheinside-ovské pomery celkom slušný obnos, za ktorý si určite vyberiete pár skvelých kúskov. Mojim aktuálnym favoritom (nad ktorým už posledných pár dní prudko uvažujem) je táto béžová bundička. Čo poviete? Páči sa mi aj táto svetlomodrá blúzka či jednoduché pruhované šaty. A nesmiem zabudnúť na rozkošný srdiečkový trenčkot, ktorý je už na ceste ku mne. 
A čo pre výhru musíte urobiť?
1. Stačí sledovať môj blog (v pravom stĺpci cez google friend connect alebo bloglovin), lajkovať ho spolu so stránkou Sheinside na fejsbúku a prípadne aj na instagrame.
2. Do komentára mi napísať e-mail, ktorým ste sa na Sheinside zaregistrovali. Ak tam náhodou ešte nie ste, tak to za pár sekúnd napravte tu.
3. A ak by ste si chceli zvýšiť šance, tak môžte zdieľať tento príspevok na svojom facebooku či blogu.

4. Posledný bod je už len taký dobrovoľný, no ak náhodou máte nejaké pripomienky/nápady/tipy čo sa vám tu u mňa páči/nepáči, prípadne čo vám na mojom blogu chýba a určite by ste to tu chceli vidieť, tak sem s tým! Som zvedavá.

Potom vám nezostáva už nič iné ako si držať palce a dúfať, že 30.10 sa helouvínske šťastie usmeje práve na vás!

Veľa šťastia!

Advertisement

85 thoughts on “Halloween giveaway!

 1. radka.komzikova@gmail.com

  Sledujem všecko. Chcela by som sa vyjadriť hlavne k poslednému bodu. Sledujem tvoj blog od úplného začiatku. Musím sa priznať, že spočiatku ma tvoje príspevky mierne iritovali, lebo boli neuveriteľne rovnaké. Každý deň tá istá stena, tie isté fotky, iste vieš, o čom hovorím. Dnes si jednou z mojich najobľúbenejších blogeriek, prešla si neskutočným progresom a som za to rada. A myslím, že nie som jediná.
  Čo by som uvítala… no snáď možno nejaké tvoje tipy, know-how. Dajme tomu jednu sukňu na 180 spôsobov. Do školy, do divadla, do parku so psom. Chápeš, ako to myslím. To by sa mi celkom páčilo, takýto seriál, lebo teda neviem, ale myslím si, že vieš veci dosť pekne kombinovať, tak prečo to nevyužiť. :) Prípadne by sa mi možno páčilo, keby si v rámci kapkejkov od Rebeky skúsila pripravovať kapkejky na špeciálnu príležitosť. Trebárs jesenná helouvín várka kapkejkov a podobne. Robievam to tak ja, i keď teda bez blogu a je z toho celkom vydarená tradícia, tak skús nad tým pouvažovať, možno to bude mať celkom úspech :) Prípadne napíš mejla, lebo dosť možno som sa nie zrozumiteľne vyjadrila :D No a napokon: určite si udržuj tento svoj lepšiaci sa štandard, je super :)
  Maj pekný deň!:)
  RK

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s