bicycle love ♥

Môj ružový bicykel už určite poznáte. Žijem si s ním vlastným životom a je nám najsuper. Poznáme skoro všetky cyklotrasy v okolí, brázdime ich dňom i nocou, zvládame odniesť odviesť aj celkom veľký nákup a k tomu všetkému ešte vyvoláva u okoloidúcich či okolobicyklujúcich zvedavé pohľady, úsmevy na tvári a celkom často aj milé slová. Minule som predbiehala dievčatko, ktoré išlo na svojom malom ružovom bicyklíku (dosť podobnom tomu môjmu) a keď ma zazrelo, hneď kričalo mamine idúcej za ňou, že keď bude veľká, tak chce presne taký ako má tá ´teta´ :) Včera som si s tým svojim ružovým krásavcom dokonca zladila aj kabelku, pridala čelenku s obrími kvetmi a v bledomodrých šatách som sa s vetrom vo vlasoch cítila trošku ako v rozprávke. Užívam si tieto posledné letné dni…a čo vy?
 dress-Sheinside / bagVJ-style / headband-H&M / shoes-Reserved

Čo poviete? Pristane nám to spolu? A ako sa vám páči tento outfit? 

P.s: Myslíte, že by som si mala túto kabelku objednať aj v inej farbe? Celkom ma láka žltá alebo červená…

P.p.s: Ak máte zajtra poobede čas, tak sa zastavte v Eurovea, kde budem od 14:00 spolu s týmom La Femme meniť vzhľad návštevníkov a čitateliek, pričom mojou úlohou bude styling! Nájdete nás pri obchode Reserved, tak sa teším na prípadné stretnutie!

Advertisement

27 thoughts on “bicycle love ♥

 1. Všetko super ako vždy až na ten kvet, je príliš veľký, kazí celkový dojem a skor nejaké sandáliky by som volila (nejazdilo sa v nich zle spolu aj s tou kabelkou??) ;) ale inak kabelka krááásna :) …. aj tak ťa milujem najviac zo slovenských blogeriek :) si super :)

  Like

 2. Jéé růžový kolo je úžasný, ještě jsem žádný takový neviděla. Celý outfit jsi krásně sladila, jsem moc ráda, že jsem narazila na Tvůj blog, jsi mi skvělou inspirací! :)
  veru-life.blogspot.cz

  Like

 3. Na tvůj blog jsem narazila nedávno díky Instagramu a můžu říct, že se z něj těším. Miluju slovenštinu, i díky tomu, že polovina rodiny jsou Slováci. Blog překypuje pozitivním myšlením, i tvoje outfity jsou veselé a plné optimismu. A to kolo je naprosto dokonalé! Jen tak dál :)

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s