LONG DRESS…

 Nikdy som si samu seba nepredstavovala v takýchto šatách. Jednoducho niečo čierne a siahajúce až po zem vôbec nezapadá do môjho štýlu. No po rozhovore s kamarátkou o tom, ako zháňa dlhú sukňu a stále nevie nájsť tú pravú, som si spomenula na tieto šaty. Kúpené pred rokom v sekáči za smiešnych 50 centov (nové s visačkou!) a odvtedy pochované v hlbinách skrine. Úplne som na ne zabudla a myslela som si, že keď ich nájdem, vôbec sa mi nebudú páčiť. No opak bol pravdou a keď som si ich obliekla spolu s tyrkysovým opaskom a sandálkami, cítila som sa až prekvapivo dobre. Veľmi sa mi na nich páči ten priesvitný detail na chrbte a tiež zisťujem, že dlhá sukňa je asi najúčinnejšia ochrana pred komármi. Viem, že by to chcelo nejakú menšiu kabelku (mmm…také tyrkysové psaníčko by vôbec nebolo zlé), no boli sme sa kúpať, takže pod šatami mám plavky a v kabelke uterák, knihu a opaľovací krém. No a hádajte aký mám vzťah k dlhým šatám/sukniam teraz? Túžim už pár dní po nejakej takejto!
 šaty(secondhand), sandálky-H&M / opasok-NY / kabelka-Next / okuliare-Oasap

Nosíte aj vy niečo čo Vás predtým nelákalo? Čo hovoríte na tento nezvyčajný outfit? Páčia sa Vám tieto šaty a ja v nich? A čo vy? Nosíte maxišaty/maxisukne alebo skôr nie? A neviete kde zoženiem takú dlhú koralovú sukňu?
Advertisement

17 thoughts on “LONG DRESS…

 1. Ty jo, jsou parádní a moc ti sedí, za tu cenu si nezasloužily být tak dlouho na dni skříně, je super, žes je vytáhla a zamilovala si je :)

  Like

 2. Ohhhh, nemám slov. Dobre, že si tie šaty vytiahla z hĺbin skrine, pretože Ti naozaj skvelo pristanú a nádherne si ich skombinovala s tyrkysovou, áš pravdu listová kabelka v tyrkysovej by k tomu super ladila, ale nevaaadi, i tak perfektné. No ja som si tiež nevedela predstaviť na sebe nejakú dlhú sukňu a čuduj sa svete, visí mi v skrini, nová s vysačkou a čakám na vhodnú príležitosť, ked si ju na seba dám :)

  http://www.seesimona.blogspot.com

  Like

 3. ja som nikdy nemala rada dlhé sukne a nevedela som si ju na sebe predstaviť, ale stále neviem, neviem. no páčia sa mi po novom veľmi! :)
  tá korálová sukňa by ti na 100% neskutočne pristala :)

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s