5 little pleasures…

# 1 Konečne uprataný a vyletnený bratislavský šatník. Chcela som vám ho ukázať už dávno, no medzitým sme sa sťahovali a stále to nebolo podľa mojich predstáv. No teraz už s ním som ako tak spokojná(aj keď raz by som chcela mať taký, kde sa nebudú na jednom ramienku tlačiť 3-4 šaty)a vy aspoň môžete vidieť akú farbu mám v lete najradšej. Nech žije korálová(spolu s červenou, ružovou a bielou). P.S : Kto si všimol výsledok tejto dilemy?
#2 Naučila som sa so sebou nosiť len to najnutnejšie v malej kabelke. Vždy som totiž v tej veľkej mala milión zbytočností a moje rameno ma za to určite nemalo rado. Ale teraz už viem, že si vystačím iba s kľúčmi, peňaženkou, mobilom, slnečnými okuliarmi a s pár kozmetickými drobnosťami (balzám na pery, korektor, mini krém na ruky a skladacia kefa so zrkadielkom). No a v prípade, že sa mi nechce trepať zrkadlovka tam prihodím ešte malý kompakt a môžem vyraziť. V poslednom čase to najčastejšie všetko zmestím do tejto srdiečkovej kabelky.
 # 3 Po dlhom čase som si dala vyvolať fotky a teraz vymýšľam ako si ich zavesím na stenu. Vždy som chcela mať polaroid, no kým sa mi tento sen splní, vystačím si s touto formou. Aj tak to vyzerá celkom fajn, nemyslíte?
 #4 Najnovší prírastok do našej rodiny sa volá Kalle a má asi sedem centimetrov. Nosí bodkovaný svetrík, ktorý mu závidím a je od najšikovnejšej Zuzky alias Habeco. Momentálne sa udomácnil na mojej džínsovej bunde a môžem vám sľúbiť, že ho tu ešte určite uvidíte. Ak sa vám páčia podobné rozkošnosti, tak si určite pozrite aj ostatné veci od Zuzky. Ja som si vôbec nevedela vybrať.
 #5 A na záver vám predstavím zopár kozmetických noviniek. Májový Ladybox bol podľa mňa vcelku nadupaný a najviac ma z neho zaujal suchý šampón, kakaové telové mlieko, ktoré najúžasnejšie vonia (a keď sa ním večer natriem, celý nasledujúci deň ho cítim!) a pleťová maska (tá už tak príjemne nevonia…práve naopak, no dá sa to zniesť a mám po nej naozaj hebkú a vyživenú pleť). Poslednou nie-až-takou-veľkou novinkou je BB krém značky Mischa. Konkrétne ten s názvom perfect cover a fakt, že toto je už moje druhé balenie asi o niečom svedčí. Iný už nechcem! 
A čo vy? Máte uprataný šatník? Nosíte malé kabelky alebo všetko vláčite v tých veľkých? Zvyknete vyvolávať fotky? Čo hovoríte na Kalle-ho? Páči sa vám? A akú kozmetickú novinku ste v poslednom čase vyskúšali?
Advertisement

11 thoughts on “5 little pleasures…

  1. Ahoj, ten stojan na oblečenie je MULIG z IKEI? Dobre drží? Zmestí sa tam dosť vecí? Máš tam dosť vešiakov, ale dúfam, že to nie je šmejd, práve teraz ho obzerám pre brata, tak nechcem, aby sa mu to v izbe zrútilo :) Ďakujem za informácie.

    Like

  2. je to taky ten lacny z Ikea! Ako vidis ja na nom mam kopu veci a stale drzi! A doma mam este jeden, na ktorom je este ovela viac veci a mam ho uz asi 2 ci 3 roky a tiez stale drzi! Takze jedine odporucam! (a ak by mi aj spadol, tak si za tych par eur kupim novy)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s