POISSON D´AVRIL

Salut!
Máte dnes nejaké špeciálne prvoaprílové plány?? Ja by som chcela niečo vymyslieť tak uvidíme ako to dopadne. A môžte sa pochváliť s tým koho ste nechytali vy…som zvedavá čo vtipné ste vymysleli=)

To čo vidíte na fotkách som mala oblečené v utorok. Je to také normálne pohodlné oblečenie, v ktorom sa cítim príjemne uvoľnene. A musím povedať že som dostala dosť pochvál a kladných ohlasov na tento jednuduchý outfit, čo ma veľmi potešilo. Veď isto poznáte ten príjemný pocit keď vám niekto povie pár slov v duchu : Dnes ti to ale pristne! Ako pekne vyzeráš! Si super oblečená! a podobne…
mne osobne to vždy vyčarí úsmev na tvári =)


                

Mimochodom celý tento deň som chodila v tričku NAOPAK =) No čo už…sama som na to prišla až večer keď som sa prezliekala. Aspoň som sa tvárila že to tak má byť (veď samozrejme že som si to tak dala naschvál…čistý zámer…a odteraz sa nosia tričká zásadne naopak ) =)

Tak prežite tento deň v zdraví…A urobte si aj vy z niekoho srandu. Veď na to to predsa je=)

Advertisement

13 thoughts on “POISSON D´AVRIL

 1. Mne sa veľmi páčia tvoje črty tváre :)
  Aj mne dobre padne a beriem ako kompliment, keď mi niekto pochváli oblečenie, ale poznám jedno dievča ktoré to až preháňa a to vážne neznášam :D

  Like

 2. Samozřejmě, že ti to sluší, nedívím se, že tě všichni chválili :)
  Můj aprílový plán je jet na Chodov, neboť tam otevírají Lindex! První v Praze :) A večer máme welcome april party :)

  Like

 3. dakujem za pochvaly…

  lucka: no ja som si to tiez vsimla a snazim sa vyberat ale ked ja som taka nerozhodna ze dam radsej vsetky…a ak sa ti to nepaci tak divat sa na to ta nikto nenuti…ale uz sa budem snazit selektovat =)

  Like

 4. Tenhle aoutfit si moc sluší :). Líbí se mi na tom ty kontrastní červené balerínky :). U minulého článku jsem si všimla,že máš fialkové punčošky, mám uplně stejné :).

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s