FRIDAY I´M IN LOVE

Ciao!! (nevie niekto prečo mi v poslednom čase chodia po rozume práve talianske pozdravy?? Aha, už to mám…asi mám silnú potrebu vypadnúť niekde ďaleko a také Taliansko by nebolo zlé.)

A nemusíte si lámať hlavy. Na prvej fotke som vážne pred Coca-Cola kamiónom (je to ten z vianočnej reklamy…škoda že len nemal toľko tých svetielok). Pôvodne som chcela odfotiť kamión celý ale po a) muselo by to byť fotené z oveľa väčšej diaľky čo znemená že po b) by ma tam nebolo vôbec vidno alebo mininálne by som mala približne mravčie rozmery čo je síce veľká škoda ale po c) okolo sa hemžilo strašne veľa ľudí čo by spôsobilo myslím po d) menšiu zápchu (a po e) tí robotníci čo stavali pódium neskutočne zazerali =))

Veľmi som sa tešila na moment keď KONEČNE vytiahnem tieto kvetované šaty. A v piatok sa TO stalo. Musím povedať že som mala takú príjemnú jarnú náladu.
Po škole sme si s kamoškami spravili také menšie´ Gossip posedenie´. Sadli sme si na lavičku na námestí, vyhrievali sme sa (čítaj snažili sme sa chytať bronz…´veľmi´ účinne =) a čo nasledovalo si môžte ľahko domyslieť =)A musím vám povedať že momentálne poctivo fotím každodenné outfity. Už ich mám peknú kôpku len nejako stále nie je čas na pridávanie.Aj včera som sem chcela už konečne niečo hodť ale kamarát blogspot nie a nie spolupracovať… Ale ja sa polepším=)

Do skorého videnia? (čítania?)
Vaša kokakolová Reb =)

11 thoughts on “FRIDAY I´M IN LOVE

  1. Super model! Celé se mi to líbí ( i když poslední rok asi nemám vůbec ráda fialovou) tobě tleskám. Sladěné do detailu a ta šála je zajímavá!

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s