MY SECOND TRY

Voilá!! Tak tu ma máte (chcela som povedať čiernu na bielom, ale ako sa tak dívam na fotku je to celé nejaké sivasté =)) Pôvodne som chcela fotky pridať až neskôr, ale osobne nemám rada, ak neviem KTO je vlastne autorom toho, čo čítam. Takže už nemusíte snívať a fantazírovať =)

Prehrabávala som sa všetkými svojimi zložkami s fotkami a prišla som na to že na väčšine fotiek nie je vidno môj outfit. Strašné niečo =) Ták a už mám aj ja svoje novoročné predsavztie (ešte nikdy som nič také nemala, ale všetko musí byť raz prvý krát =)) a to jest: nájsť si dvorného fotografa (viem , som úplne nenáročná=)) Na začiatok mi bude musieť stačiť mamina alebo nejaká kamoška (bohužiaľ momentálne nevlastním žiadneho Princa)..ale to sa všetko uvidí. Veď predsa teraz už mám naozaj vážny dôvod. Všetko to pre vás zdokumentovať a zaznamenať. Práve o tom fashion blog je!!

Viem, že kvalita fotiek nie je bohvieaká. Ale lepšie niečo ako nič!

Dúfam, že to predsavzatie, keď ho už mám aj dodržím. Ale môžte mi pre istotu držať palce.


Ešte jedno MERCI za milé privítanie

A …… volám sa Rebeka (aj keď každý ma volá ako chce. Už som v súvislosti zo svojou osobou počula všetko od Rebelka po Kybel , no najbežnejšie je to Rebbie, Beba, Reb…)
A varovanie: neznášam oslovenie Becky…to si pamätajte!!

vaša Reb

Advertisement

7 thoughts on “MY SECOND TRY

  1. Dekuju za kometar, saty staly 80 zlotych, takze asi 500 ceskych korun a jsou z nove kolekce, takze nebyly ve sleve. A na fotkach ti to moc slusi a ty bryle jsou kouzelne :)

    Like

  2. Brýle jsou skvělé! Mám doma podobné, ale ty tvoje mají tlustší obroučky a zkrátka jsou víc “Nerd” ;) … a pomalu se začínám těšit na tvé outfitové příspěvky :)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s