THIS IS IT

Presne tak. This is it! Toto je ten moment keď som sa aj ja, po dlhom zvažovaní pustila do vlastného blogu, respektíve fashion blogu. Do vôd sveta fashion blogovania (a hlavne jeho protagnistov blogerov)som sa dostala asi pred niečo okolo rokom, a to úplne náhodou, keď som narazila na (vo svete blogerov) veľmi známy Le blog de Betty .Ten ma úplne uchvátil, a tak som začala pomaličky preklikávať ďalšie a ďalšie známe aj menej známe blogy a ochkala som nad kreativitou tých ľudí a ich outfitov. Už dlhšie som sa aj ja pohrávala s myšlienkou vytvoriť vlastný blog ( ináč tento existuje už asi mesiac či dva), ale definitivne som sa odhodlala niečo napísať až dnes ( je to vlastne celkom symbolické, asi som sa riadila heslom: Do nového roku s novým blogom!) Samozrejme, že neočakávam nič svetoborné, ale vždy to treba asponň skúsiť-veď nie je dôležité vyhrať ale zúčastniť sa. A týmto oficiálne potvrdzujem svoju účasť.=)

Komunitu (ak sa to tak dá nazvať) slovenských a českých fashion blogov som objavila nedávno, ale aj za ten krátky čas som si VÁS dosť obľúbila. Denno denne preklikávam Vaše stránky a hltám Vaše články, fotky, outfity. Dokonca, keď si čítam Vaše príspevky niekedy mám pocit že sa poznáme. Presne tak. Sandra, Sab, Foly (a mnohí mnohí ďalší…) Vy všetci mi prídete ako starí známi (ako staré kamošky/ši) A musím priznať, že sa mi to náramne páči =)

Týmto Vás chcem všetkých pochváliť za tú skvelú ´prácu´, ktorú robíte, a ktorej úžasným výsledkom sú Vaše blogy. (a v kútiku duše dúfam, že raz budem môcť povedať NAŠE blogy=)) a zároveň vám chcem poďakovať, pretože Vy ste to, čo ma ´dokopalo´ k tomuto článku. Takže veľké MERCI.

Viem že na tomto mieste väčšinou býva aké také predstavenie autora, ale na to teraz nemám nejako náladu (a ak ste odhalili moje skryté úmysly-chcem si nechať aspoň malé eso v rukáve na neskôr a prilákať vás na ďalšiu návštevu)

Už mi zostáva len povedať nech sa tu cítite ako doma a dúfať, že toto moje odhodlanie písať blog vydrží a že vy – čitatelia budete spokojní. Takže definitívne VITAJTE!!!
SOYEZ BIENVENUS!!!

Advertisement

5 thoughts on “THIS IS IT

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s