Veľryba pri mori alebo ako som si užila dovolenku v siedmom mesiaci…

croatia-10-2Ani sa mi nechce veriť, že na dovolenke sme boli tak dávno. Félixovi vtedy zostávali posledné dva mesiace v bruchu a teraz je tu už skoro dva mesiace s nami, takže to fakt bolo dobré štyri mesiace dozadu. Ten čas naozaj neuveriteľne rýchlo letí a keď si pozerám fotky, hneď by som opäť niekam vyrazila. Jooj, už sa neviem dočkať ako zoberieme Félixa na naše ďalšie dobrodružstvo. Ale teraz späť k tej poslednej dovolenke 2v1 a vo dvojci, respektíve v trojici s Amélie. Ja totiž stále tvrdím, že leto bez omočenia sa v mori pre mňa nie je letom a veľké brucho predsa nemôže byť žiadnou prekážkou. Vďaka bezproblémovému tehotenstvu sme si teda koncom júna zbalili kufre a s parádnym MINI vyrazili na niekoľko dní do Chorvátska. Naschvál sme zvolili destináciu, ktorá je iba pár hodín od Bratislavy. To bola podmienka môjho milého, ktorý sa bál, že sa môže čokoľvek stať a chvíľu mi trvalo kým som ho prehovorila, že sa naozaj ešte nechystám rodiť a v pohode môžme na týždeň vypadnúť. ;) Bývali sme v malej dedinke Crveni Vrh kúsok od Umagu a každý deň sme mali v pláne vyskúšať inú pláž v okolí, no najviac nás očarila tá v Savudriji pod majákom z roku 1826. Kedže sme tam boli ešte pred sezónou, všade bolo málo ľudí a my sme si to náramne užívali. Flákali sme sa malebnými uličkami, jedli morské plody a ďalšie dobroty, čítali si s nohami vo vode a šantili vo vlnách aj s Amélie, ktorá je úplný vodný pes a pri mori je najspokojnejšia. Každý večer sme si vychutnali rozprávkový západ slnka a kýbel zmrzliny k tomu. No parádne nám bolo, čo si budeme hovoriť…    croatia-9-2croatia-12-2croatia-4-2croatia-2-2croatia-3-2croatia-7-2croatia-8-2croatia-9croatia-5croatia-6croatia-3croatia-2croatia-8croatia-1croatia-10croatia-16 minicroatia-13croatia-14croatia-11croatia-15croatiacroatia-18croatia-6-2croatia-11-2croatia-17pruhované tehotenské šatyPink Blush / klobúk – H&M / voľné košeľové šaty, červené pruhované šaty, kabelka – Mango z Answear / pruhované plavky – F&F / žlté tričkové šatyMedicine / šľapkyBirkenstock

Čo hovoríte na moje tehotenské dovolenkové outfity? Voľné šaty vo veľkosti L-XL to istili!

Inak verím, že ten štvormesačný sklz čo najskôr dobehneme. Ale tieto dovolenkové zábery som tu chcela mať a rovno s nimi aj súťažím s Mall.sk. Držte mi palce ;)

              

Advertisement

7 thoughts on “Veľryba pri mori alebo ako som si užila dovolenku v siedmom mesiaci…

 1. TESTIMÓNSKO, KTORÉ ZÍSKAJEM ÚVEROM OD SPOLOČNOSTI GENUIN KREDIT LAST TÝŽDŇA.

  Volám sa Linda, žijem na slovensku, ktorá sa stala obeťou podvodu mnohých falošných veriteľov online od februára minulého roka do januára tohto roku, ale ďakujem svojmu tvorcovi za to, že sa na mňa konečne usmial, že ma na to nasmeroval. tento rok sa na mňa usmial a nevynútil ma ani tým, že by mi klamal, ani klamal, ale tento veriteľ, ktorého meno je pani Kin Brigentová, mi dal 3% pôžičku vo výške 7 000 EUR po mojom súhlase s ich obchodným obdobím , tu je číslo WhatsApp +393510769164

  Like

 2. Ahoj, ráda čtu tvé velmi zajímavé články. Obdivuji to, že čekáš miminko a ještě cestuješ. Já taktéž čekám mimi. Na fotce máš úžasné plavky. Takové by se mi hodily. Dívala jsem se na netu a jedněch webových stránek zde jsem objevila to co se mi líbilo. Přeji překrásný den.

  Like

 3. Moc pěkné fotečky můžu se zeptat jakým fotoaparátem nebo mobilem jsou fotky pořízené? Zvažují koupi nějakého dobrého fotoaparátu a nějak nevím zatím jsem se bavila s kamarádkou co dělá tady v ateliéru http://www.zvukobraz.cz/ a fotí, tak jsem se bavila jaké fotky bych chtěla fotit a jaký by byl pro ně nejlepší foťák.

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s