zimný lookbook | šál na 3 spôsoby | #wearetheanswear

blanketscarf-1Ahojte! Ako ste vianocovali? Dúfam, že aspoň chvíľkami v úplnej pohodičke, s vyloženými nohami a koláčmi na dosah ruky. S mojím milým sme pomedzi všetky  tie rodinné návštevy, stretávky s kamarátmi, ktorých sme videli naposledy pred rokmi, punče, dobroty a zaslúžené ničnerobenie vybehli von, aby sme natočili video do štýlovej výzvy #wearetheanswear. Pretože akonáhle som si u Ivanky všimla, že beží táto súťaž, vedela som, že chcem skúsiť šťastie. Stále si hovorím, že nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa. Už to síce pomaly vyzeralo, že to ani nestihneme, no predsa tu dnes pre vás mám tip ako z jedného obyčajného šálu vykúzliť až tri rôzne outfity. Podtitulom výzvy je totiž “móda testovaná na ľuďoch”, a tak som poctivo celé sviatky vymýšľala, skúšala, nosila šál v rôznych podobách či situáciách a dnes vám v zimnom lookbooku predstavím tri spôsoby, ktoré ma oslovili zo všetkých najviac. Pretože nosiť šál len tak omotaný okolo krku je nuda… S pomocou opasku sa  z neho dá ľahko urobiť štýlová jemne asymetrická sukňa či teplá vesta. A keď prídete na ten správny grif ako si ho prehodiť cez plecia a zamotať, uvidíte ako jednoducho ozvláštnite akýkoľvek outfit. Inak je to super praktické aj na cestovanie! Taaak? Čo myslíte? Mám nejakú šancu?
blanketscarf-2blanketscarf-3blanketscarfblanketscarf-4kabátShein / sveter s brmbolcami, kabelka, šálTally Weijl / bagandžeTommy Hilfiger z Office shoesblanketscarf-6blanketscarf-5blanketscarf-7      bunda, džínsy – F&F / rolák – po mamine / topánkyTommy Hilfiger z Office shoes        blanketscarf-8blanketscarf-12blanketscarf-11blanketscarf-10blanketscarf-9     rolákové šaty (z toho najpríjemnejšieho materiálu) – Lull / bagandžeTommy Hilfiger z Office shoes

Ako sa vám páčia moje zimné outfity? Ktorý spôsob nosenia šálu vás zaujal najviac?

A čo teraz najradšej nosíte vy? P.s: držte mi palce, prosííím!

fotil & natáčal môj milý

                 

Advertisement

One thought on “zimný lookbook | šál na 3 spôsoby | #wearetheanswear

  1. Ako sukňa sa mi to veeľmi ľúbi! Akurát si to celkom neviem predstaviť nosiť, asi by som mala stále pocit, či zo mňa nespadne.

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s