nastajluj biele šaty & poďme spolu surfovať!

surf_fresshion2Dostali ste dnes bozk pod čerešňou? Ja som ju vymenila za rozkvitnuté repkové pole a užila si tento krásny sviatočný deň v spoločnosti rodiny, kamošov a veteránskych tátošov. Konečne sa už aj počasie umúdrilo, a tak som mohla medzi žltými kvetmi v pohode pobehovať iba v šatách. A keď už sme pri tých šatách, mám pre vás v súvislosti s nimi jednu super truper príležitosť!

Čo by ste povedali na surferský zájazd do Španielska?

V spolupráci so Surfom ho môžete vyhrať! Stačí nastajlovať čo najkrajší a najkreatívnejší outfit s využitím bielych šiat (prípadne iného bieleho kúsku oblečenia) a fotku v ňom (so zakomponovaným akýmkoľvek produktom Surf) verejne zdieľať na svojom fejsbúkovom profile spolu s heštegmi #surf #vunecistehopradla a označením stránky pracích prostriedkov Surf. Potom vám zostáva si už len držať palce a dúfať, že práve váš výtvor oslní mňa aj zvyšok poroty. Víťaza vyberieme začiatkom júna a od 15. do 18.6. si spolu parádne užijeme surfovanie na vlnách Atlantiku. Ja sa už neviem dočkať! Ešte viac informácií o súťaži sa dozviete tu! Verím, že sa do nej zapojíte :)

A ako som jednoduché biele šaty nastajlovala ja?

Obliekla som si pod ne jemnú blúzku s veľkou mašľou, navrch prehodila džínsovú bundičku, vyhrnula rukávy a celý outfit doplnila obľúbeným klobúkom a veselou melónovou kabelkou. Na perách červený rúž, úsmev od ucha k uchu a pohodová letná kombinácia bola na svete! Čo vy na to? Môže byť?surf_fresshion4surf14surf_fresshion1surf_fresshion7surf13surf_fresshion6       šaty, klobúk-H&M / blúzka, bunda (s.Oliver)-second-hand / melónová kabelkaShein / okuliare-F&F       

Ako sa vám páči môj outfit v bielych šatách? A ako by ste ich zladili vy?

Som zvedavá a veľmi sa teším na vaše kreácie! Držíííím palce!

fotil môj milý

                

2 thoughts on “nastajluj biele šaty & poďme spolu surfovať!

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s