lacláče s lodičkami

OLYMPUS DIGITAL CAMERARifle na traky ma v posledných rokoch bavia čoraz viac. Ako prvé som si zadovážila tieto roztrhané, ktorými to všetko začalo. Zistila som, že je to veľmi vďačný kúsok, skvele sa kombinuje a ešte lepšie nosí. Postupne mi do šatníka pribudli aj čierne a neskôr ešte pruhované (do tých som sa buchla na prvý pohľad!). O tom, že sa v lacláčoch vždy cítim ako krteček alebo škôlkarka už ani nehovorím. Moje infantilné ja vtedy plesá! Rovnako natešená som bola aj keď som vo výpredaji ulovila tieto culottes. Hneď som vedela, že to nebude pre každého, no ja ich považujem za najlepšie investovaných 3,99 tejto sezóny! Môj milý im zatiaľ neprišiel na chuť, no  pre mňa sú super výzvou. Včera som ich prvýkrát vytiahla von a tie rôznorodé pohľady okoloidúcich som si všímala celú cestu. Skombinovala som ich s pruhovaným topom, svetlou bundičkou a novými lodičkami v tej najkrajšej farbe. Som veľmi zvedavá čo na tento počin poviete vy!  culotte1OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAculotte2OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA                   nohavice-Pull&Bear / top-H&M / bundaRomwe / kabelkaFRS / lodičky-CCC (Lasocki)

Taaak? Čo hovoríte na outfit? A tiež ste si obľúbli lacláče? Som zvedavá!

fotil môj milý na môj nový Olympus

                

5 thoughts on “lacláče s lodičkami

 1. No farebne sa mi to páči a samozrejme tebe také hravé veci seknú, nebudem sa stokrát opakovať. :) Ja som tiež nepriša na chuť culottes, pretože sa mi proste nejako nepáčia akurát na jednej osobe sa mi páčili skombinované. Ale celkom ti to tu sekne v nich… :)

  http://www.sinnamona.blogspot.com

  Like

 2. Snažím se sebrat odvahu a culottes si taky koupit :D Třeba se budu inspirovat a koupím si nějaké podle tvého vzoru:))
  Anyways, outfit je superrr! Bundička mi tam trochu vadí nude barvou, která se mi sem moc nehodí, takže jsem ráda i za pár fotek bez ní ;) Stále ale palec hore!

  Like

 3. Za mňa ako vždy super! Milujem Tvoj štýl, je mi velmi blízky! Hlavně to tričko sa mi velmi páči! Len sa čuduejm, u vás už je také teplo?? Ja by som zmrzla!

  Like

 4. Je to celkom odvaha takéto nohavice, tie pohľady si viem predstaviť.. :D ale tak super, aspoň si ukázala na blogu ako sa dá nosiť takýto typ nohavíc, čiže beriem to ako prínos. Aaa ešte ma napadá, že ja keďže som menšia neviem či by ma aj táto dĺžka neskracovala, keďže sú aj také široké, ale tak ktovie, možno niekedy vyskúšam.. :)

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s