gumáky & košeľové šaty

hunter1Keď som dnes ráno zbadala slnečné lúče, vonku suché chodníky a už iba posledné zvyšky vymrznutých snehuliakov, úplne ma to nakoplo! Čo vám budem hovoriť, ten mráz a sneh mi liezol pekne na nervy… Keďže ja fungujem najmä na solárnu energiu, jar vo vzduchu ma potešila a nabila endorfínmi. Vraj nás čaká ešte výrazné ochladnenie, no ja stále dúfam, že jar sa čo naskôr dostaví už nastálo a bude postupne čoraz krajšie a teplejšie. Prosííím! Ak existuje tanec na privolanie dažďa, tak by mohol byť aj nejaký na privolávanie jari, či? Nepoznáte ho náhodou? Budem tancovať od rána do večera :) Rovnako ako som tancovala na dnešnej prechádzke. Vďaka príjemnej teplote, slnku a vrstveniu som vyrazila bez kabáta. Úplne mi stačili košeľové šaty, pohodlná mikina a obľúbená žltá bunda. Na brodenie sa premočeným poľom som sa ešte vyzbrojila štýlovými gumákmi a pohodový nedeľný outfit bol na svete. OLYMPUS DIGITAL CAMERAhunter2OLYMPUS DIGITAL CAMERAbundaShein / mikina Romwe / košeľové šaty – podobné má Zoot / gumáky Hunter Office shoes / nadkolienky – NY

Tiež sa neviete dočkať jari? A čo hovoríte na tento outfit?

P.s: Nemáte náhodou nejaký super grif ako vyleštiť Huntery? Potrebujem to originálne leštidlo alebo to ide aj bez neho? Ďakujem za všetky tipy!

fotil môj milý na môj nový Olympus

                

Advertisement

6 thoughts on “gumáky & košeľové šaty

  1. V nedeľu bolo naozaj super a tiež sa už neviem dočkať jari. Alebo keby aspoň viac slnka bolo keď aj tie teploty ešte budú nízke. A páči sa mi veľmi táto kombinácia, košeľové šaty som si teraz veľmi obľúbila a s mikinou sú super :)

    NITA-NEW POST

    Like

  2. Ahoj veľmi túžim po Hunter gumákoch, nevieš mi prosím povedať kde by sa dali kúpiť? Na office shoes nemaju moju veľkosť a chcela by som modré. Dakujem :)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s