summer mood / fashion editorial for H4H

kolacovaKeď ma oslovila Lucka z magazínu Harmony for home s otázkou či by som náhodou nechcela nafotiť editoriál do ich júnového čísla, hneď som nadšene prikyvovala! “Ja, že budem v časopise? Na celej strane? A dokonca nie iba na jednej? Čože? Jasnééé, poďme do toho!” Minulý rok sme už spolu vymysleli ovocné pokušenie, v jesennom čísle som im napiekla kapkejky, no a ponuka na takú veľkú vec akou je niekoľkostranový fešn editoriál s rozhovorom sa predsa neodmieta! A keby ste vedeli ako rýchlo sa to všetko zbehlo! Klasika :D Keď sa mi pár dní pred uzávierkou Lucka posťažovala, že sú všetci jej fotografi odcestovaní a ona by to potrebovala nafotiť čo najskôr, hneď som si spomenula na šikovnú Natálku. A aj keď to fotenie malo byť už o pár dní a ona mala kopec práce, súhlasila a musím povedať, že to bola tá najlepšia voľba (ešte raz ďakujeeem!!). To, že sme mali dohodnutú tak hodinku na fotenie, no líčenie a presun na miesto činu nám s Luckou spôsobil skoro hodinové meškanie asi ani nemusím spomínať, však? Ešte teraz sa cítim blbo, keď sa na to spomeniem… Ale Nat je najúžasnejšia a veľmi šikovne a rýchlo to potom všetko cvakla (ako vždy! nechápem ako to to dievča robí :D ), ja som sa priebežne prezliekala na ulici (okoloidúci mali zábavku :D ), improvizovane som menila účesy a nakoniec sme tých 5 outfitov zmákli fakt raz-dva. Z výsledných fotiek som nadšená a stále sa neviem rozhodnúť či sa mi viac páčia skákajúce v ružovej tutu sukni, tie s vtáčikovou sukňou alebo v oranžovom tope. A to sme so sebou ani nemali žiaden veľký tím ľudí a dokonca ani odrazku. Celé to má v podstate na svedomí len Lucka, Nat a Miška, ktorá ma líčila. Sme raz šikovné ženy!IMG_4744tričkoKoláčová / sukňaAkari / biele conversky / čelenka – DIY / kapkejková kabelkaSheinIMG_4547IMG_4586šaty (ako top), kabelka – Shein / sukňaAkari / náhrdelníkMatilda Makes / lodičky, okuliare – MohitoorangeIMG_4337               šaty, náhrdelník, okuliare – Mohito / džínsy, lodičky – Zara              kro2                šaty, okulaire – Mohito / mašľa vo vlasoch – Lindex               IMG_4858IMG_4905               sukňa – Chicwish / top, kabelka – Mohito / okuliare – F&F / sandálky – topánkovo.sk

Tak čo vy na to? Ako sa vám páčia outfity / fotky / kombinácie / líčenie? Čo vás zaujalo zo všetkého najviac? Určite mi to napíšte, som zvedavá!

fotila šikovná Natália Jakubcová, líčila ma Miška Janovská a styling sme za pochodu vymýšľali spolu s Luckou Rusnákovou z H4H

p.s: tlačené číslo časopisu ešte stále nájdete v dobrých stánkoch alebo zadarmo na webe :)

                

 

Advertisement

7 thoughts on “summer mood / fashion editorial for H4H

 1. rúžová tutu sukeň a pruhované tričko sú spolu proste naj! (: nádherné sú všetky kombinácie, no líčenie sa mi viac na tebe páči, tá tvoja klasika. (:

  Like

 2. Jasňačka, taková nabídka se neodmítá. Hnedle bych si něco podobného také zkusila.
  Sluší ti to všude. Na prvním outfitu se mi líbí zábavné triko, druhý – ach ty lodičky, třetí je skvělý padesátkovými brýlemi a oranžovou, čtvrtý – to jsi ty a v pátém za “dámičku”.
  K.
  http://www.inkpotstories.com

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s