Hunter & Gusto

hunterSkoro dva týždne dozadu, keď celý deň pršalo, mrholilo, som mala konečne príležitosť vyvenčiť svoje nové gumáky! O Hunteroch, ktoré nosí, okrem iných, dokonca aj britská kráľovská rodina som snívala už roky. Chcela som totiž jednoduché, elegantné gumáky, ktoré si môžem obuť ku všetkému (pokojne aj k šatám! vždy obdivujem ako pristanú Blair z Atlantic-Pacific) a tieto čierne lesklé krásky to vyhrali na plnej čiare. Odteraz ma v daždi neuvidíte v ničom inom :) V deň, keď som v nich prvýkrát vybehla do ulíc nebolo práve najteplejšie, a tak som si k nim zobrala obľúbený pruhovaný kabátik, košeľu s pusinkami a dávku ružovej na mikine s kabelkou. Štýlový dáždnik som si na fotku požičala od Ivanky, ktorá ma ochotne cvakla aj v tom nečase a ja jej týmto ešte raz ďakujem :) Užili sme si spolu príjemné kávové popoludnie v Satori stage (bájdvej – na rovnakom mieste si môžeme už o týždeň pokecať! príďte!), kam nás do svojho ateliéru pozval fešák Gusto.
gusto4gusto5gusto3                       gumákyHunter (z Office Shoes) / kabát, nohavice, blúzka-Shein / dáždnikZoot

O akom Gustovi to hovorím? No predsa o tom kávovom! Jeho šikovná mašinka, vďaka ktorej sa teraz aj doma na balkóne cítim ako v kaviarni mi už pár týždňov tróni na kredenci a rozhodne sa nenudí. Aj keď ja nie som kávičkár v pravom zmysle slova (tým je u nás môj milý, ktorý vypije aspoň 3 kávy denne a nevie bez nich existovať) a mám radšej mlieko s kávou ako kávu s mliekom, vďaka Gustovi si raz-dva vykúzlim parádne laté s poriadnou vrstvou peny, ktorú mám na káve asi zo všetkého najradšej :D S Ivkou sme sa v to upršané popoludnie stihli aj kreatívne vyblázniť pri zdobení hrnčekov a následnom fotení kávového zátišia a niečo podobné bude čoskoro v Café Ateliéri čakať aj vás. Bližšie infošky vám prezradím o pár dní, no už teraz môžem povedať, že sa naozaj máme na čo tešiť! gustogusto2IMG_7996 IMG_8004IMG_8000

Čo hovoríte na môj upršaný gumákový outfit? A kávičkujete? Ak áno – akú kávu máte najradšej?

                

Advertisement

8 thoughts on “Hunter & Gusto

  1. ahooj, paci sa mi tvoj styl :) pruzky vzory farby a aj napriek tomu to spolu hra :) jedine co by som urcite zmenila je uces :) co vravis na svoje ucinkovanie v NM? hod pls nejaky clanocek ako to hodnotiiis :))) pretoze som si precitala roznorode reakcie na vstup blogeriek do formatu tejto sutaze a taktiez na tvoje ucinkovanie pri jednej plnostihlej babenke…asi vies o com vravim :))) lebo uprimne, ja by som to spravila takto isto, len neviem preco je takto zhumplovane telo neustale ospravedlnovane, ved vsetky pozname tisic sposobov ako sa to da zmenit ked sa naozaj chce :/ a nie kvoli obleceniu ale kvoli zdraviu :)

    Like

  2. Úplne si nádherná v tom ,,upršanom,, outfite, všetko premyslené do posledného detailu tak ako vždy, naozaj paráda – je sa z čoho inšpirovať :) čo sa týka kávy – dolce gusto je super, nemám tejto káve čo vytknúť :)

    Like

  3. Pingback: rain, rain, go away… - Najlepšie blogy

  4. Pingback: morning ritual - Najlepšie blogy

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s